liep

Šobrīd Limbažu novada speciālās pamatskolas direktore atrodas attaisnotā prombūtnē, tāpēc uz noteiktu laiku ir apstiprināms izglītības iestādes direktores pienākumu izpildītājs.

Novada Izglītības pārvalde bija veikusi darbības, lai iegūtu jaunu izglītības iestādes pienākumu izpildītāju: izstrādāja direktora pretendentu atlases nolikumu, ievietoja sludinājumu Limbažu novada pašvaldības un Nodarbinātības aģentūras mājaslapās, informatīvajā izdevumā “Limbažu Novada Ziņas”, kā arī organizēja vadītāja pretendentu komisijas darbu.

Konkurss noslēdzās 2022.gada 5.septembrī, un pēc amata kandidātu vērtēšanas komisijas lēmuma par Limbažu novada speciālās pamatskolas direktores pienākumu izpildītājas kandidātu izvirzīta Līga Liepiņa.

Septembra pašvaldības domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu šī gada 26. septembri par Limbažu novada speciālās pamatskolas direktores pienākumu izpildītāju, uz direktores prombūtnes laiku, iecelt Līgu Liepiņu.

Apsveicam un vēlam dzīves prieku, veselību un sirds gudrību!