Datums 31. janvāris, 2023
Laiks17.00–20.00
Vieta Salacgrīva

SPĒKA SARUNAS

Pirmajā sarunu cikla tikšanās reizē pie mums viesosies LAUX saimnieces Madara Mestere un Marta Vētra. Viņas ir arī LIAA pirmsinkubācijas programmas dalībnieces. Par uzdrīkstēšanos nomainīt Lielbritānijas dzīvi, pēc tur pavadītajiem divpadsmit gadiem, pret Latviju, par domu izveidot savu uzņēmumu, par neparastu ideju iedzīvināšanu šeit, par permakultūru un grieztajiem ziediem, par kāzu dekorēšanu, par startu Māju kafejnīcu dienās, par vienas dienas pop-up Ziemassvētku veikaliņu “nekurienes vidū” un daudz ko citu dzirdēsim 31.janvārī,

Salacgrīvas uzņēmējdarbības atbalsta centrā BĀKA, Sila ielā 2, plkst.17.00.

Kas zin, varbūt liksim padarboties arī savām idejām un pirkstiņiem šajā vakarā kādā radošā aktivitātē kopā ar LAUX saimniecēm! Uz tikšanos!

Ikvienam no mums ir nepieciešama domubiedru grupa, kurā varam būt uzklausīti un gūt spēku, klausoties citu domas. Lai paceltos augstāk par ikdienu, mums katram nepieciešams sapņot, radīt idejas, kas nākotnē pārvērstos mūsu dzīves veiksmes stāstos. Tā gūstot spēku augt pašapziņā, ticēt sev un saviem spēkiem un saņemt atbalstu savai nedrošībai.

Alojas uzņēmējdarbības atbalsta centrā SALA un Salacgrīvas uzņēmējdarbības atbalsta centrā BĀKA 2023. gadā aicinām uz tikšanās ciklu SPĒKA SARUNAS. Sarunās piedalīsies interesantas personības, uzņēmēji, pašvaldības, atbalsta institūciju, biedrību un iestāžu pārstāvji. Klausīsimies viņu stāstos, jautāsim, diskutēsim, tā gūstot pārliecību sev un dodot to citiem. Kā arī - katrā tikšanās reizē apgūsim papildus prasmes komunikācijā, radošajā domāšanā, projektu vadībā, kas palīdzēs efektīgāk darboties uzņēmējdarbībā un dzīvot sabiedrībā. SPĒKA SARUNAS notiks katra mēneša pēdējā otrdienā, plkst. 17.00.