Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Būvniecības ieceres atbilstības vietējās pašvaldības teritorijas plānojumam un detālplānojumam (ja tāds ir izstrādāts), kā arī attiecīgajiem apbūves noteikumiem izvērtēšana.
Ja būvniecības iecere atbilst pašvaldības teritorijas plānojumam un attiecīgās teritorijas apbūves un izmantošanas noteikumiem, Būvvalde pieņem lēmumu par būvniecības ieceres akceptu - izdod būvatļauju ar projektēšanas un būvdarbu uzsākšanas nosacījumiem vai veic atzīmi paskaidrojuma rakstā vai apliecinājuma kartē.
Projektēšanas nosacījumos norāda - ar ko būvprojekts ir skaņojums, kā arī institūcijas (arī inženiertīklu īpašniekus) no kurām ir jāsaņem tehniskie noteikumi un jāsaskaņo būvprojekts.
Ja būvniecības iecere nav atbilstoša pašvaldības teritorijas plānojumam un attiecīgās teritorijas apbūves un izmantošanas noteikumiem, tiek pieņemts lēmums par atteikumu izsniegt būvatļauju vai veikt atzīmi paskaidrojuma rakstā vai apliecinājuma kartē.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Pakalpojumu var saņemt būvniecības informācijas sistēmā bis.gov.lv. Pirms pakalpojuma pieprasīšanas Limbažu novada pašvaldības Būvvaldē telefoniski iespējams saņemt konsultāciju par pakalpojuma soļiem un par nepieciešamajiem attiecīgās ieceres veida dokumentiem.

2. Pakalpojuma apmaksa
    Lai saņemtu pakalpojumu personai ir jāuzrāda veikts maksājuma uzdevums, apliecinājums. Maksa par pakalpojumu tiek noteikta pēc Limbažu novada domes saistošajiem noteikumiem Nr.14 “Par Limbažu novada pašvaldības nodevām”. No pašvaldības nodevas par būvatļaujas izdošanu atbrīvotas: valsts un pašvaldības iestādes par būvniecību normatīvajos aktos noteikto pašvaldības funkciju izpildei; Personas ar I un II grupas invaliditāti, politiski represētās personas (uzrādot attiecīgu apliecību.

3. Pakalpojuma saņemšana
    Persona atbildi par būvniecības ieceres saskaņošanu, atteikumu saskaņot būvniecības ieceri vai pieprasījumu par informācijas papildināšanu saņem būvniecības informācijas sistēmā bis.gov.lv

Saņemt pakalpojumu