Bezmaksas
Privāto tiesību juridiska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Jums ir iespēja saņemt konsultāciju un vispārīgu informāciju par pašvaldības kompetencē esošajiem jautājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem. Piemēram, Jūs varat saņemt konsultāciju par iespējām atrast dzīvesvietu; noorganizēt transportu (bērnu) nokļūšanai līdz izglītības iestādei; uzzināt par bērnu ēdināšanas pakalpojumiem izglītības iestādēs; uzzināt par ārpusskolas nodarbībām bērniem (interešu izglītību).

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Personai ir iespēja saņemt konsultācijas un informāciju par pašvaldības kompetencē esošajiem jautājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem:
    • klātienē Limbažu novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā vai pagastu pārvaldēs;
    • telefoniski;
    • elektroniski e-pastā.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Klientu apkalpošanas speciālists pieprasīto informāciju un konsultācijas sniedz atbilstoši pieprasīšanas veidam.
    Nepieciešamības gadījumā problēmjautājuma risināšanā persona tiek novirzīta pie attiecīgā speciālista, pierakstīta uz pieņemšanu vai aicināta noformēt iesniegumu.

Persona pieprasīto informāciju un konsultāciju saņem atbilstoši pieprasīšanas veidam.