p/a Alda aktivitātes
13.februārī aicinām piedalīties publiskajā apspriešanā par Augstrozes Lielezera ekspluatācijas (apsaimniekošanas) plāna izstrādi

13. februārī plkst.18.00 Limbažu novada pašvaldības mazajā zālē notiks Augstrozes Lielezera ekspluatācijas (apsaimniekošanas) plāna izstrādes publiskā apspriešana. Projekta mērķis – Izstrādāt Augstrozes Lielezera ekspluatācijas (apsaimniekošanas) noteikumus, lai veicinātu ilgtspējīgu ezera un piekrastes attīstību, apsaimniekošanu un dabas vērtību saglabāšanu.

Augstrozes Lielezera ekspluatācijas (apsaimniekošanas) noteikumu izstrāde notiek saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu projekta “Augstrozes Lielezera ekspluatācijas (apsaimniekošanas) noteikumu izstrāde” ietvaros. Noteikumu izstrādātājs ir SIA “Vides risinājumu institūts”.

Detalizētu informāciju par pasākumu par uzzināt Limbažu novada pašvaldības aģentūrā “Alda” vai zvanot pa tālr. +371 26142812 vai rakstot e-pasts: alda@limbazi.lv