Kontakti

limbazu.kn [at] limbazunovads.lv
+371 64070781

Atrašanās vieta

Rīgas iela 9, Limbaži, LV-4001

Darba laiks

  • Pirmdiena 10.00 - 18.00
  • Otrdiena 10.00 - 18.00
  • Trešdiena 10.00 - 18.00
  • Ceturtdiena 10.00 - 18.00
  • Piektdiena 10.00 - 18.00
  • Sestdiena Pielāgots pasākumu kārtībai
  • Svētdiena Pielāgots pasākumu kārtībai

KASES darba laiks

  • Pirmdiena 10.00 - 17.00
  • Otrdiena Slēgts
  • Trešdiena 10.00 - 17.00
  • Ceturtdiena Slēgts
  • Piektdiena 10.00 - 17.00
  • Sestdiena Slēgts
  • Svētdiena Slēgts

Darbinieki

Arta Zunde

Kultūras nama vadītāja - Limbažu kultūras nams
arta.zunde [at] limbazunovads.lv
elv

Elvīra Bāliņa

Pasākumu organizatore - Limbažu kultūras nams
elvira.balina [at] limbazunovads.lv

Jānis Krastiņš

Saimniecības daļas vadītājs - Limbažu kultūras nams
janis.krastins [at] limbazunovads.lv

 

 

Limbažu kultūras nama amatiermākslas  kolektīvu mēģinājumu  laiki 2022/2023

Nr. p.k.

 

Kolektīvs

 

Darba laiks

 

Vadītājs

1.

VPD kolektīvs ''ROTADATA''

 

Pirmdiena

20:00-22:00

Piektdiena

19:30-22:00

Vadītāja

 Ineta Indriksone

Koncertmeistare

Līga Bērziņa

2.

TAD „SAKTA”

Darbība pārtraukta

Vadītāja

 Ineta Indriksone

3.

Senioru deju kolektīvs „SAGŠA”

 

Otrdiena

20:00-22:00

Ceturtdiena

20:00-22:00

Vadītāja

 Ineta Indriksone

Koncertmeistare

Līga Bērziņa

4.

Bērnu deju kolektīvs

„ SAKTIŅA”

 

Pirmdiena

16:30-17:30   2.-3. klase

18:00-19:00   5.-9.klase

Otrdiena. Ceturtdiena

16:30-17:30     1.klase

17:30-18;30     2.-3.klase

18:30-20:00     4.-6.klase

Trešdiena

17:00-17:30    3.-4.gadi

17:30-18:30   5.-6. gadi

 

 

Vadītāja

Ineta Indriksone

 

Koncertmeistars

Māris Grīnbergs

5.

Vidējas paaudze deju kolektīvs  "JAMPADRACIS"

 

Trešdiena

21:00-23:30

Piektdiena

20:00-22:00

Vadītājs

Andis Lēnmanis

Koncertmeistare

Inese Vildere

6.

Vecākās paaudze deju kolektīvs

"JAMPARDACIS"

 

Ceturtdiena  

20:00-23:00

Vadītājs

 Andis Lēnmanis

Koncertmeistare

Inese Vildere

7.

Jauniešu deju kolektīvs  C "JAMPARDACIS"

 

 

Piektdiena

19:00-20:00

Vadītājs

Andis Lēnmanis

Koncertmeistare

Marita Gaugere

8.

Bērnu deju kolektīvs "JAMPADRACIS"

 

Trešdiena

18:00-19:00 1.- 2. klase

19:00-20:00 5.-9.klase

18:15-19:00-pirmskola

Piektdiena

17:15-18:00 1.-2. klase

18:00-19:00 5.-9. klase

 

Vadītājs

Andis Lēnmanis

 

Koncertmeistare

Marita Gaugere

9.

Jauktais koris „ DOMA”

 

 

Trešdiena

18:30 -21:30

Diriģents

Normunds Ķirsis

Kormeistare

Paula Šrenka

10.

Vīru koris "ZIEDONIS"

 

 

Otrdiena

18:00-21:00

 Diriģente

 Zane Martisone

Kormeistars

Māris Grīnbergs

11.

Senioru jauktais koris "ATVASARA"

Pirmdiena

16:00-18:00

Diriģents

 Jānis Andžāns

 

12.

 

Sievu koris „KALME”

 

 

Pirmdiena

18:30-22:00

Diriģents

 Jānis Andžāns

Kormeistare

Ieva Tomiņa

13.

PO ”LEMISELE”

 

Pirmdiena

18:00-22:00

Diriģenti

Krišjānis Circens

Uldis Ezermalis

14.

Ausekļa Limbažu teātris

 

Pirmdiena-Piektdiena Teātra mājā

Režisore 

Inta Kalniņa

15.

Vokālais sieviešu u ansamblis "REIZ BIJA"

Otrdiena

19:00-22:00

Vadītāja

 Sandra Budeviča

16.

Kapela "LABI, KA TĀ"

 

Pirmdiena

19:00-22:00

Vadītāja

 Sandra Budeviča

17.

Tautas mūzikas ansamblis „KOKLE”

 

Sestdiena

15:00-18:00

Piektdiena

17:00-20:00

Vadītāja

Anita Viziņa-Nilsena

18.

Koklētāju ansamblis "Kamenīte"

Piektdiena

14:00- 17:00

Vadītāja

Anita Viziņa- Nilsena

19.

Limbažu kultūras nama TLMS "DZILNA"

Piektdiena

17:00-21:00

Trešdiena

19:00-22:00

Vadītāja

 Baiba Vaivare

20.

Mūsdienu populārās mūzikas studija "Mūzikas spārnos"

 

Piektdiena

16:00 - 21:30

Sestdiena

10:00 - 21:30

Vadītāja

 Annija Mieze