Limbažu novada ģerbonis

Apstiprināts 2023.gada 27.jūlijā.

Sākts lietot ar 2023.gada 1.septembri

Ģerboņa heraldiskais apraksts: Dalīts: zils ar sudrabu. Augšējā laukā sudraba burukuģis, apakšējā – sarkans savrups robots mūris ar vārtiem – reģistrēts 2023.gada 25.septembrī.

Ģerboni veidojuši mākslinieki Ilze Lībiete un Juris Ivanovs.

Par ģerboņa reģistrāciju - Latvijas Vēstnesis (vestnesis.lv)

 Lejuplādēt šeit:

bl lng

 Lejuplādēt šeit: 


Limbažu novads ir Latvijas 2021. gada administratīvi teritoriālās reformas gaitā 2021. gada 1. jūlijā izveidota Latvijas pašvaldība, kurā tika apvienoti Limbažu novads, Alojas novads un Salacgrīvas novads. Tā ir mājīga vide cilvēkiem, uzņēmējiem, pasākumiem un panākumiem.

logo pam1

Logotips un simbols

Zīmola pamatā ir balanss starp darbu un atpūtu, seno un mūsdienīgo, pilsētu un dabu. Identitātes pamatā ir vārda zīme jeb logotips, kas ir primāri izmantojams novada komunikācijas materiālos. Sociālo tīklu platformās un vietās, kur nepieciešama kompaktāka novada atpazīšanas zīme, iespējams lietot Limbažu novada simbolu. Simbolā apvienoti divi svarīgākie identitātes elementi: spēcīgais "L" burts, kas kļūst par pamatu moto jeb sauklim "Ir!".

 

 

 

Lejupielādēt šeit: 

logo2

 

Lejupielādēt šeit: 

ir1

 

Lejupielādēt šeit:

simb 4

 

Lejupielādēt šeit:

 

krasalir1

Identitātes krāsu palete

Krāsu palete iedvesmojas no četrām novadā klātesošām īpašībām: mājīguma un siltuma sajūtas, uzņēmības un stabilitātes, pievilcības, dabas un apkārtējās vides. Krāsu paletes galvenā sastāvdaļa ir četri pamanāmi un svaigi krāsu toņi, kurus papildina pieklusināti krāsu toņi kopā ar melno un balto toni.

 

123

Burtveidoli

Pamata burtveidols, kas tiek izmantots visos Limbažu novada zīmola materiālos, ir PP Neue Machina. Tas ir spēcīgs un rūpīgi izstrādāt burtveidols ar ģeometriskām un detalizētām burtu iezīmēm. Unikālās burtveidolu formas palīdz komunicēt daudzpusīgu un drosmīgu novada tēlu.

 

Lejupielādēt šeit:                                                        Burtveidols DM Sans

Lejupielādēt šeit:                                                        Burtveidols Arial

Prezentācijas pamatnes

Limbažu nova prezentācijas pamatnes izstrādātas, balstoties uz vadlīnijās fiksētā režģa principa, kas ļauj radīt brīvus un nepiespiestus prezentācijas pamatņu noformējumus.

 

Sabiedriskās attiecības

komunikacija [at] limbazunovads.lv

*Bez Limbažu novada sabiedrisko attiecību nodaļas rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.