LAUTA Uzņēmējdarbība
lauta tiekas

17Uzņēmēji no Alojas, Limbažu un Salacgrīvas puses sākotnēji tikās Limbažu novada pašvaldības atbalstītajā veikalā-izstāžu zālē “Radīts piejūrā”. Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētājs Dagnis Straubergs klātesošajiem pastāstīja par pašvaldības iesaisti veikala darbības nodrošināšanā, darbības mērķi, šī brīža situāciju. No tālākas puses atbraukušie uzņēmēji izmantoja iespēju, lai vienotos klātienē par sadarbības iespējām ar veikala apsaimniekotāju.

Turpinājums sēdei notika Salacgrīvas jaunatnes un uzņēmējdarbības iniciatīvu centrā “BĀKA”. Pašvaldības priekšsēdētājs Dagnis Straubergs uzņēmējus informēja par aktualitātēm pašvaldības darbā, tika pārrunāti komiteju un gaidāmās domes sēdes darba kārtības jautājumi. Uzņēmējdarbības konsultanti ieskicēja plānus attiecībā uz uzņēmēju sumināšanas pasākumu un balli rudens pusē, kā arī informēja par gaidāmo aktivitāti uzņēmējiem oktobrī - Uzņēmēju kvartāls. Uzņēmēji tika informēti arī par LIAA biznesa inkubatoru sadarbību ar Limbažu novadu. Lai gan Limbažu novads ir LIAA Siguldas inkubatora teritorijā esošs novads, novada iedzīvotāji brīvi aicināti izmantot arī LIAA Valmieras inkubatora sniegtās iespējas.

Uzņēmēji ierosināja atkārtoti izskatīt saistošos noteikumus, kuri nosaka kārtību un izmaksas reklāmu izvietošanai novadā. Tāpat tika diskutēts par brīvajām vietām bērnudārzos, lai pēc dekrēta laika darbinieki varētu atgriezties uzņēmumā un brīvi atsākt dabu.

Sēdei noslēdzoties, uzņēmēji nedaudz uzkavējās, lai malkotu kafiju un degustētu SIA “Jampadracis”, kafejnīcas “Kambīze” gādātas uzkodas, vienlaikus savstarpēji pārrunājot sev aktuālās problēmsituācijas un to iespējamos risinājumus. Paldies par sadarbību!

Informāciju sagatavoja Elīna Lilenblate

Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA”

uzņēmējdarbības konsultante