Limbažu novads SWH
swh

Radio “SWH” novadu tūres ietvaros 18. maijā raidīs no Baumaņa Kārļa laukuma, Limbažos. Tas nozīmē, ka tiešais ēters no 7.00 – 11.00 tiks raidīts no Radio “SWH” mobilās izbraukuma studijas.

Studijā ap plkst. 7.45 viesosies Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs.

Par novada priekšrocībām šķirošanā ap plkst. 9.20 izstāstīs SIA “ZAAO” pārstāvji.

Ap plkst. 9.45 radio SWH viļņos būs dzirdama Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA” vadītāja Ilze Millere, kas iepazīstinās ar novada tūrisma sezonas aktualitātēm.

Un ap plkst. 10.15 Edžus Arums ieskicēs, kādi notikumi plānoti 2023. gadā, saistībā ar Limbažu 800 gades svinībām.

Baumaņu Kārļa laukumā plānoti satiksmes ierobežojumi no 17.maija pēcpusdienas.

Radio “SWH”, jau 29. gadus, raida frekvencē – 105,2 FM.

Video tiešraide šeit - https://radioswh.lv/video-tiesraide-no-radio-swh-studijas/

❗️Vēršam uzmanību, ka sakot ar 17. maija pēcpusdienu līdz 18. maija pēcpusdienai plānoti satiksmes ierobežojumi Baumaņu Kārļa laukumā, būsim saprotoši!