20.aprīlī Limbažu novadā sāks izglītības iestāžu pedagogu un darbinieku vakcināciju pret Covid-19

Rītdien, 20. aprīlī Limbažu novadā sākas izglītības iestāžu pedagogu un darbinieku vakcinācija. Prioritāri tiks vakcinēti pirmsskolas izglītības iestāžu un Limbažu novada speciālās pamatskolas pedagogi un darbinieki. Attiecīgi pēc tam, pārējo novada izglītības iestāžu pedagogi un darbinieki.

Kā norādīja Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja vietniece Ineta Zariņa, kopumā vakcinācijai bija pieteicies 281 pedagogs un darbinieks, kas sastāda nedaudz vairāk kā 44% no visiem izglītības iestādēs strādājošajiem. Jāņem vērā, ka daļa pedagogu un darbinieku jau ir vakcinējušies, jo ietilpst kādā no prioritārajām grupām, kuras bija "atvērtas" iepriekš.
Limbažu novadā pirmsskolas izglītība tiek organizēta 5 pirmsskolas izglītības iestādēs: Limbažu pilsētas 1.pirmsskolas izglītības iestādē “Buratīno”, Limbažu pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestādē “Kāpēcītis”, Limbažu pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādē “Spārīte”, Ozolaines pirmsskolas izglītības iestādē, Skultes pirmsskolas izglītības iestādē “Aģupīte” un 5 pamatskolu: Lādezera pamatskolas, Pāles pamatskolas, Vidrižu pamatskolas, Umurgas pamatskolas un Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas pirmsskolas izglītības grupās. Limbažu novadā ir 8 vispārējās izglītības iestādes - Limbažu vidusskola, Lādezera pamatskola, Pāles pamatskola, Umurgas pamatskola, Vidrižu pamatskola, Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola, Limbažu Valsts ģimnāzija un Limbažu novada speciālā pamatskola.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste