Emiļa Melngaiļa mūzikas svētki
Ielūgums

Pirms 25 gadiem - 1994.gada 28.maijā izskanēja pirmie E.Melngaiļa Mūzikas svētki "Birzēs i norās". Kā tolaik teica slavenais maestro Haralds Mednis "Šī diena rakstāma ar zelta burtiem", jo pirmo reizi un tieši Limbažu evaņģēliski luteriskajā baznīcā skanēja E.Melngaiļa "Latvju rekviēms" Latvijas Radio kora un Cēsu "Beverīnas" izpildījumā. Svētku Dižkoncertā Melngaiļos dziedāja 82 kori no visas Latvijas, vairāk kā divi tūksoši dziedātāju. Šogad svētkos pieteikušies 83 kori - kopumā 2292 dalībnieki.

Laipni gaidīti 8. jūnijā Emiļa Melngaiļa mūzikas svētkos:

  • No pulksten 11:00 notiks Sporta spēles – makšķerēšana, riteņbraukšana, šahs utt.
  • Pulksten 14:00 Igates Svētā Jāņa Kristītāja un Marijas Magdalēnas baznīcā aicinām noklausīties garīgās mūzikas koncertu. Koncertā piedalīsies Latvijas Universitātes sieviešu koris MINJONA un Ogres novada Kultūras centra jauktais koris OGRE.
  • Pulksten 17:30 būs Ekumēniskais dievkalpojums,
  • Pulksten 19:00 Latvijas koru koncerts BIRZĒS I NORĀS. Koncerta mākslinieciskais vadītājs Kaspars Ādamsons.
  • Pulksten 21:00 zaļumballe kopā ar grupu MELDERI!

Ieeja uz svētku pasākumiem - bez maksas!

! 8. jūnijā pulksten 18:00 no Limbažu kultūras nama uz koncerta norises vietu - 
Emiļa Melngaiļa novadpētniecības muzeju, tiks nodrošināts autobuss, bet pulksten 21:20 koncerta apmeklētāji tiks nogādāti atpakaļ Limbažos!

Visi mīļi aicināti!