Basketbols OCLimbaži
ocl1

Aicinām komandas pieteikties Olimpiskā centra “Limbaži” čempionāta basketbolā 2022 – 2023. gada sezonai! 

OC “Limbaži” basketbola čempionāts ir viens plašākajiem amatieru basketbola turnīriem Latvijā. Jau ceturto sezonu pēc kārtas čempionātā piedalās 14 komandas. Aizvadītajā sezonā čempionātā piedalījās rekordliels komandu skaits – 15 vienības no Limbažu, Siguldas un Cēsu novadiem.

OC “Limbaži” čempionāta basketbolā 2022. – 2023. gada sezona sāksies 12. novembrī un turpināsies līdz pat 2023. gada maijam. Spēles pārsvarā norisināsies Limbažu vidusskolas sporta zālē sestdienās un svētdienās. Mačos tiek atspoguļota pilnā statistika basket.lv sistēmā, kā arī pieejamas video tiešraides. 

Komandas aicinātas pieteikties čempionātam līdz piektdienai, 21. oktobrim. Plānots, ka sestdien, 22. oktobrī plkst. 11:00 norisināsies komandu pārstāvju sapulce, kurā izrunāsim visas nianses, kā aizvadīsim gaidāmo sezonu

Pēdējās sezonās OC “Limbaži” basketbola čempionātā piedalījušās komandas no visas Vidzemes – Umurgas, Pāles, Limbažiem, Lēdurgas, Raganas, Alojas, Cēsīm, Straupes, Viļķenes, Allažiem un Salacgrīvas. Tieši Salacgrīvas bāzes komanda BK “Salacgrīva” ir pēdējo gadu čempionvienība.

Čempionāta rezultāti un statistika tiek atspoguļota basket.lv un oclimbazi.lv mājas lapās. Sezonas gaitā tiek veidoti apskati, kā arī tiek apbalvoti katra mēneša labākie spēlētāji.

Nu jau par tradīciju kļuvusi OC Limbaži čempionāta Zvaigžņu spēle, kurā visas komandas draudzīgā gaisotnē aizvada maču un dažādus meistarības konkursus.