Pašvaldība Socialais dienests
rokas3

Ļ.cien. Limbažu novadā deklarētās politiski represētās personas un Černobiļas atomelektrostacijas (AES) avārijas seku likvidēšanas dalībnieki!

Lai atbilstoši Limbažu novada pašvaldības domes saistošajiem noteikumiem Nr. 17 “Par brīvprātīgās iniciatīvas sociālajiem pabalstiem Limbažu novada pašvaldībā”, varētu nodrošināt pabalsta piešķiršanu un izmaksu

Limbažu novada Sociālais dienests aicina

Limbažu novadā deklarētās politiski represētās personas un Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekus iesniegt iesniegumu Sociālajā dienestā, kā to nosaka saistošie noteikumi Nr. 17 “Par brīvprātīgās iniciatīvas sociālajiem pabalstiem Limbažu novada pašvaldībā”

Atgādinām, ka pabalsts politiski represētām personām ir 60 eiro gadā, savukārt Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem pabalsts ir 50 eiro gadā.*

Iesniegumu lūdzam iesniegt Sociālajā dienestā jebkurā no Limbažu novada pilsētām un pagastiem. Neskaidrību gadījumā, lūdzu sazināties pa tālruni 29157673

Limbažu novada domes saistošie noteikumi Nr. 17Par brīvprātīgās iniciatīvas sociālajiem pabalstiem Limbažu novada pašvaldībā”

*Pabalsts politiski represētām personām

36. Pabalsts tiek piešķirts politiski represētām personām, kuru deklarētā dzīvesvieta vismaz pēdējos 6 mēnešus ir bijusi Pašvaldības administratīvā teritorijā, 60 euro apmērā vienu reizi gadā, atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu novembrī.

37. Pabalsta saņemšanai persona no 15. oktobra līdz 17. novembrim iesniedz iesniegumu Sociālajā dienestā, kurā ir norādīts kredītiestādes konta numurs, uz kuru pabalstu pārskaitīt, vai izteikts lūgums pabalstu izmaksāt skaidrā naudā.

Pabalsts Černobiļas atomelektrostacijas (AES) avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem

36.1 Pabalsts tiek piešķirts Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem, kuru deklarētā dzīvesvieta vismaz pēdējos 6 mēnešus ir bijusi Pašvaldības administratīvā teritorijā 50 euro apmērā vienu reizi gadā, atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu novembrī.

37.1 Pabalsta saņemšanai persona no 15. oktobra līdz 17. novembrim iesniedz iesniegumu Sociālajā dienestā, kurā ir norādīts kredītiestādes konta numurs, uz kuru pabalstu pārskaitīt, vai izteikts lūgums pabalstu izmaksāt skaidrā naudā.