Uzņēmējdarbība
plkst

Limbažu novada pašvaldības domes sēdē tika atbalstīts lēmums piešķirt finansējumu 4 440,70 EUR apmērā SEB pulksteņa renovācijai. Pulkstenis savulaik ir bijusi dāvana no SEB bankas, taču pēdējo gadu laikā tas ir sabojājies un nerāda precīzu laiku. Lai šis pulkstenis no jauna pildītu savas funkcijas ir nepieciešama tā renovācija.

Aicinām uzņēmējus izvērtēt iespēju izvietot uz pulksteņa plaknes sava uzņēmuma reklāmu, sedzot renovācijas izmaksas (uzņēmuma logo izveide, izvietošana par atsevišķu maksu). Interesentiem pieteikties rakstot elina.lilenblate@limbazunovads.lv vai ilze.millere@limbazunovads.lv  līdz 19.jūlijam. Papildus informāciju var saņemt pie Limbažu apvienības pārvaldes vadītāja vietnieka Edmunda Liepiņa, +371 26433148, edmunds.liepins@limbazunovads.lv.