XV Starptautiskais amatierteātru festivāls “Spēlesprieks 2019”

Limbažos no 12. līdz 14. jūlijam aicinām izdzīvot un izbaudīt XV Starptautisko amatierteātru festivālu “Spēlesprieks 2019”, kas Limbažu novadā jau izsenis kļuvis par skaistu ik pārgada tradīciju. Festivālu 11. jūlijā Limbažu Bērnu centrā iespēlēs mūsu pašu – Limbažu novada - Vidrižu amatierteātris ar izrādi "Sievietes, sievietes...", lai jau 12. jūlijā festivāls Limbažos noritētu pilnā sparā!

Šogad Limbažos Teātra mājā, Bērnu un jauniešu centrā, SIA “Limbažu Komunālserviss” darbnīcā, Mūžizglītības un veselības veicināšanas centra “Filcītis” zālē skatītājus gaida aizraujošas iepazīšanās ar 19 teātru izrādēm, ko izpildīs teātri no Limbažu novada, Ķekavas, Kauguriem, Jelgavas, Lielvārdes, Siguldas, Liepājas, Kokneses, Valkas, Saldus, Rīgas, Ogres un pat viesiem no Lietuvas un Gruzijas.

Teātru izrādes 12. jūlijā sāksies jau no plkst. 16.00, bet vēlā vakarā, plkst. 22.30, visi aicināti pulcēties Limbažu Lielezera ezermalā, kur caurvijoties aizraujošiem priekšnesumiem norisināsies XV Starptautiskā amatierteātru festivāla “Spēlesprieks 2019” atklāšana.

UZMANĪBU: Programmā izmaiņas - Aktrises slimības dēļ nenotiks Liepājas Neatkarīgā teātra izrāde “Taurenīt, taurenīt…”, kas bija plānota 13. jūlijā 13.00 biedrības “Filcītis” zālē.

Aktuāla informācija par festivālu "Spēlesprieks 2019" lasāma: www.spelesprieks.lv.

Ieejas biļete uz festivāla izrādi ir 1 eiro – bērniem bezmaksas. To organizē Limbažu novada pašvaldība sadarbībā ar Limbažu Ausekļa teātra režisori Intu Kalniņu. Atbalsta SIA “Limbažu ceļi”, SIA “Latvia Timber International”, SIA N.Bomja maiznīca “Lielezers”, Latvijas tekstils, SIA “Madara 93” un AS “Limbažu siers”.


Vairāk par festivāla dalībniekiem un izrādēm lasiet:

 XV Starptautiskais amatierteātru festivāls “Spēlesprieks 2019”