LAUTA Tūrisms

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” gatavo jaunu informatīvo izdevumu "Limbažu novads rada - garšas un amatu prasmes".

Ja esi amatnieks vai mājražotājs un vēlies par sevi pavēstīt potenciālajiem klientiem un tūristiem, aicinām sazināties ar sev tuvāko Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA” tūrisma informācijas centra speciālistu Staicelē, Salacgrīvā vai Limbažos.

Informācijas izvietošana ir bez maksas, aicinām izmantot šo iespēju. Izdevumā iekļausim tikai ar piedāvājuma, objekta saimniekiem saskaņotu informāciju.

Šī ir lieliska izdevība pavēstīt par savu piedāvājumu gan vietējiem Limbažu novada iedzīvotājiem, gan potenciālajiem viesiem. Par katru objektu plānots ievietot nelielu aprakstu, kontaktinformāciju un fotogrāfiju.

Brošūra bez maksas tiks izplatīta Limbažu novada tūrisma un uzņēmējdarbības centros, pašvaldības iestādēs, pasākumos, tūrisma izstādēs un gadatirgos, kā arī pie uzņēmējiem.

Izdevumā pirmo reizi tiks izmantota jaunais zīmols “Radīts Limbažu novadā”, kas atvasināts no 2022.gada rudenī apstiprinātās Limbažu novada identitātes.

Ieskatam 2021. gada materiāls https://ieej.lv/limbazirada

Informācijas iesūtīšanas termiņš: 2023. gada 6. oktobris.

Informācija:

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA”

www.lauta.lv