Goda ģimene

Biedrība “Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība” aicina pašvaldības pieteikt daudzbērnu ģimeņu vecākus, kuru apgādībā šobrīd ir vismaz 3 bērni un kuri pašvaldības ieskatā ir sumināms piemērs darba, ģimenes dzīves un sabiedriskās līdzdalības veiksmīgai sabalansēšanai.

Līdz ar to pašvaldība aicina iedzīvotājus izvirzīt savus kandidātus šim apbalvojumam līdz š.g. 7.aprīlim, aizpildot aptaujas anketu šeit: https://www.visidati.lv/aptauja/1988515599/

No Limbažu novada pašvaldības šim konkursam tālāk tiks izvirzīta viena ģimene. Nominētās ģimenes vērtēs “Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība” sastāvā esošo 8 daudzbērnu ģimeņu biedrību vadītāji.

Kopumā trīs laureātu ģimenes no Latvijas tiks aicinātas 1.maijā uz Daudzbērnu ģimeņu dienas svinībām Rīgas Zooloģiskajā dārzā, lai suminātu tās un balvās pasniegtu biļetes uz XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku koncertiem, kā arī citu atbalstītāju balvas.

Ja pazīstat kādu daudzbērnu ģimeni, kuras apgādībā ir vismaz trīs bērni un kura, Jūsuprāt, ir izcils piemērs, kā veiksmīgi sabalansēt darba dzīvi, ģimenes dzīvi un sabiedrisko līdzdalību, piesakiet šo ģimeni nominācijai “Latvijas Goda ģimene 2023”.