Aicinām Limbažu novada iedzīvotājus, kuri ir uzņemti dzīvokļu pieprasītāju rindā, iesniegt aktuālo informāciju par nepieciešamo palīdzību dzīvokļu jautājumu risināšanā

Limbažu novada domes Deklarētās dzīvesvietas anulēšanas un dzīvokļu jautājumu risināšanas komisija aicina Limbažu novada iedzīvotājus, kuri ir uzņemti dzīvokļu pieprasītāju rindā Limbažu novadā, līdz 2021.gada 1.martam iesniegt Limbažu novada pašvaldībā aktuālo informāciju par nepieciešamo palīdzību dzīvokļu jautājumu risināšanā.

Informējam, ka saskaņā ar Limbažu novada pašvaldības 25.10.2012. saistošo noteikumu Nr.34 „Par Limbažu novada pašvaldības palīdzību dzīvojamo telpu jautājumu risināšanā” 10.punktu - .. Palīdzības reģistros reģistrētās personas pienākums ir katru gadu līdz 1.martam papildināt iesniegto informāciju ar norādi vai šī palīdzība ir vēl nepieciešama. Ja personas šo nosacījumu neievēro, Komisijai ir tiesības nosūtīt ierakstītā vēstulē atgādinājumu un mēneša laikā pēc vēstules nosūtīšanas, ja nav atbildes vai vēstule tiek atsūtīta atpakaļ, jo adresāts nav sasniedzams, Komisijai ir tiesības lemt par šīs personas izslēgšanu no palīdzības reģistra.

Ja pašvaldības palīdzība dzīvokļu jautājumu risināšanā vairs nav nepieciešama, tad lūdzam informēt Komisiju un atteikties no dzīvokļu rindas. Tālrunis saziņai: 25740501.