Notikums
lido

2.jūlijā Limbažu lidlaukā Langačos norisinājās SIA “Pro Ceva” organizētais un Limbažu novada pašvaldības atbalstītais aviošovs “Fly In Limbaži”.

Aviošova “Fly In Limbaži” apmeklētājus saviļņoja un pārsteidza augstākās pilotāžas paraugdemonstrējumi, galvu reibinoši akrobātiskie lidojumi un dažādas izklaides un radošās darbnīcas bērniem. Elpu aizraujošo aviošovu atklāja “Skydive Latvija” izpletņlēcēju atklāšanas lēciens. Starp lēcējiem bija arī Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētāja Dagnis Straubergs, kurš pēc lēciena ar saviļņojumu uzrunāja apmeklētājus:

“Novēlu ikvienam piedzīvot emocijas un adrenalīnu, ko sniedz šāds piedzīvojums. Esmu pateicīgs organizatoriem par doto iespēju un to, ka jau trešo reizi šis aviošovs tiek organizēts Limbažos.”

Pasākumu vadīja Valdis Čirksts un par muzikālo noformējumu rūpējās Dj Jānis Fabriks. Aviošova noslēgumā apmeklētājiem bija iespēja doties panorāmas lidojumā.

Paldies organizatoriem par iespaidīgo pasākumu un ceram, ka arī nākamgad Limbažu iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja apmeklēt aviošovu Limbažu lidlaukā.