Sports

Nodibinājumam “Limbažu boksa klubs” šis gads ir sācies ar vairākiem pozitīviem notikumiem. Aktīvi notiek boksa treniņi, kā arī ir notikušas trīs sacensības, kurās Limbažu boksa kluba sportisti guvuši labus rezultātus.

Priekuļu boksa kluba desmit gadu jubilejas cīņu šovā 6. aprīlī Ernests Vagulis aizvadīja pirmo cīņu 70 kg kategorijā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru, savukārt 4. maijā atklātajā ringā Madonā Ernests Vagulis un Markus Surovs 70 kg kategorijā izcīnīja uzvaras.

12. maijā Līva Zvīne izcīnīja sudraba medaļu Latvijas Republikas čempionātā boksā jauniešiem vecuma grupā U-17.

Liels paldies par atbalstu trenerim, ģimenei, visiem Limbažu boksa kluba sportistiem un, protams, atbalstītājiem bez kuriem būtu grūti iekārtot un uzturēt mūsu jauno zāli, kura nes rezultātus. Paldies “Virte Tehnoloģijas”, SIA “Sanmezgls”, SIA “Gertmans Būvmateriāli” un visiem, kuri pielikuši roku, lai mums būtu vieta, kurā audzināt jaunos sportistus! Īpašs, paldies, boksa klubam "Priekuļi" un Edžus Cābulis. Paldies Limbažu novada pašvaldībai par piešķirto finansējumu nodibinājuma darbības nodrošināšanai.

Limbažu boksa klubs organizē boksa un vispārējās fiziskās sagatavotības treniņus bērniem no 6 gadu vecuma, pusaudžiem, pieaugušajiem, individuālos treniņus boksā un vispārējā fiziskā sagatavotībā. Nodibinājuma mērķis ir organizēt cīņas sporta pasākumus Limbažos un Limbažu novadā, tādejādi sekmējot veselīgu un sportisku dzīves veidu, saturīgu brīvā laika pavadīšanu.

Niks Nazārovs, Limbažu boksa kluba vadītājs

Tel.nr. 25632735