Aloja Sports
mx

Alojā aizvadīts 2. posms Latvijas Amatieru čempionātā motokrosā

11. jūnijā Alojā, Jaunzemnieku mototrasē, norisinājās 2. posms Latvijas Amatieru čempionātā motokrosā. Starp 130 dalībniekiem bija arī 11 motokluba “ASB” biedri: Harijs Suharževskis (MX Open), Jānis Sedlenieks / Ģirts Indrijaitis (BV Veterāni), Uldis Mustis (MX18+), Edgars Jurčenoks (MX30+), Kristaps Dundurs (MX40+), Jānis Gražulis (MX40+), Oskars Baltruņķis (MX40+), Ints Ķīkulis (MX50+), Sandris Kalniņš (MX50+) un Normunds Šķepasts (MX55+).

2. posma rezultāti

Alojas Jaunzemnieku mototrase motoklubam “ASB” bija labvēlīga – sešos braucienos izcīnītas TOP3 pozīcijas, bet posma kopvērtējumā uz goda pjedestāla stājās četri braucēji. Komandu ieskaitē motoklubs “ASB” palika nepārspēts, izcīnot 1. vietu.

MX Open

Harijs Suharževskis 1. braucienā izcīnīja 2. vietu, savukārt 2. braucienā – 3. vietu. Posma kopvērtējumā viņam 2. vieta. 1. posmā nepiedaloties, sezonas kopvērtējumā Suharževskim pašreiz 5. vieta. Jāpiebilst, ka Suharževskis piedalās arī Latvijas Čempionātā MX1 klasē, kur aizvadīti jau trīs posmi. Tajos Suharževskis ierindojies attiecīgi 9., 14. un 7. vietā, bet čempionāta sezonas kopvērtējumā ieņem 7. vietu.

MX18+

Uldis Mustis 1. braucienā ieguva 4. vietu, bet 2. braucienā ierindojās 11. vietā, kas posma kopvērtējumā deva 8. vietu. Sezonas kopvērtējumā Mustim šobrīd 3. vieta.

MX30+

Edgars Jurčenoks gan 1., gan 2. braucienā bija 7. vietā, un arī posma kopvērtējumā likumsakarīga 7. vieta. 7. vietā Jurčenoks ir arī sezonas kopvērtējumā.

MX40+

Jānis Gražulis 1. braucienā ieguva 5. vietu, bet 2. braucienā izcīnīja 3. vietu, kopvērtējumā ierindojoties 4. vietā. Savukārt Kristapam Dunduram 1. un 2. braucienā 9. vieta, un 9. vieta viņam arī posma kopvērtējumā. Alojas posmā sacensību apritē atgriezās Oskars Baltruņķis, kurš pagājušo sezonu izlaida. Viņam 1. braucienā 11. vieta, 2. braucienā 16. vieta, bet posma kopvērtējumā 14. vieta. Sezonas kopvērtējumā Gražulim 13. vieta (1. posmā motocikla defekta dēļ viņš uz starta neizgāja), Dunduram 10. vieta, bet Baltruņķim 17. pozīcija.

MX50+

Sandris Kalniņš 1. braucienā ieguva 7. vietu, bet 2. braucienā – 8. vietu (kopvērtējumā 5. vieta). Ints Ķīkulis 1. braucienā ierindojās 8. vietā, savukārt 2. braucienā viņam 9. vieta (kopvērtējumā 6. vieta). Sezonas kopvērtējumā Kalniņam 5. vieta, bet Ķīkulim, kurš 1. posmā pēc kritiena sacensības neturpināja, šobrīd 12. pozīcija.

MX55+

Normunds Šķepasts 1. braucienā izcīnīja 2. vietu un 2. braucienā ierindojās 4. vietā, kas kopvērtējumā ļāva stāties uz goda pjedestāla 3. pakāpiena. Arī sezonas kopvērtējumā Šķepasts ir 3. vietā.

BV Veterāni

Jānis Sedlenieks / Ģirts Indrijaitis gan abos braucienos, gan kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu. Šis bija pirmais posms BV Veterāni ieskaitē, kurā piedalījās Sedlenieks un Indrijaitis (no jau pieciem aizvadītajiem). Sezonas kopvērtējumā viņiem 6. vieta.

Komandu ieskaite

Komandu ieskaitē motoklubs “ASB” 1. posmā Jaunpilī ierindojās 5. vietā, bet Alojā izcīnīta 1. vieta. Sezonas kopvērtējumā tas šobrīd dod 3. vietu 33 komandu ieskaitē.

Ar detalizētiem Alojas posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT, savukārt braucēju sezonas kopvērtējums atrodams ŠEIT. Nākamo posmu Latvijas Amatieru čempionātā motokrosā paredzēts aizvadīt 16. jūlijā Saldū. Kopumā šogad ieplānoti seši posmi.