Aloja Svētki
aloja

26.janvārī Alojas kultūras namā svinēja pilsētas jubileju un sumināja akcijas “Paldies no sirds!” nominantus. Jau ierasts pilsētas dzimšanas dienā sacīt paldies alojiešiem, kuri aizvadītajā gadā paveikuši ko labu - palīdzējuši ar darbu, finansiālu atbalstu vai iepriecinājuši ar sabiedriskām aktivitātēm. Jo mazāka pilsēta, jo stiprāk un ciešāk tās iedzīvotāji turas kopā, jo nozīmīgākas kļūst vērtības – sadarbība un atbalsts. Un alojieši tās godā, tāpat kā viesmīlību, sirsnību un sakoptu vidi.

Laba vēlējumus alojiešiem, savas pilsētas jubilejā, sacīja Limbažu novada pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs “šajā vietā jau sen dzīvo un strādā cilvēki. Paldies cilvēkiem, kuri Aloju būvēja un būvē, attīstīja un attīsta. Uzcelt un attīstīt pilsētu ir ilgs pacietības, labu darbu, atbalsta un kopīgi darāmu darbu process. Ķieģeli pie ķieģeļa liekot, būvējot, jaucot nost, labojot un no jauna būvējot ir tapusi pilsēta. Tā attīstās un top krāšņāka pateicoties cilvēkiem, kuri te dzīvo un strādā. Novada vārdā novēlu arvien vairāk cilvēku, kuriem Aloja ir sirdī tuva un apsveicu jubilejā.”

Pirms pasniegt pateicības, pasākuma vadītāja Inga Neimane, iepazīstināja ar katra nominanta labajiem darbiem un pateicības teicējiem.

Pateicības “Paldies no sirds!” un sveci, kuras radītā gaisma būtu kā piemērs labiem darbiem un iedvesmotu citus viņiem sekot, pasniedza Alojas apvienības pārvaldes vadītājs Rihards Būda.

Šogad pateicības “Paldies no sirds!” saņēma: Sarmīte Frīdenfelde, Ija Rudzīte, Eliass Jānis Priedītis, Gatis Zariņš, Atis Zariņš, Mārcis Silājs, Inguna Korņējeva, Maruta Gaugere, deju kopa “Sānsolis”, Aija Kalmača, Līga un Vasīlijs Kozaki, Jefremovu ģimene, Normunds Minalto, Lolita Slotiņa, Anda Bondare, Uģis Čukurs, Limbažu novada pašvaldība, Normunds Tosunovs, Zenta Popovska, Iveta Čečiņa, Zanda Meļņičenko, Inese Veinberga un Andis Matvejevs.

Paldies no sirds alojieši sacīja: par atbalstu skolai, padomiem, prasmēm un profesionālām zināšanām, par pilsētas skaisto svētku noformējumu, par labestību, draudzību, drosmi, mieru, sapratni un palīdzību, par pašaizliedzīgu un apzinīgu darbu attīrot pilsētu no sniega, par gardo saldējumu un iespēju samīļot dzīvniekus, par palīdzību mājas darbos, gardajām magoņmaizītēm un krāšņajiem papīra ziediem, par atbalstu, pretī nākšanu un ieguldīto darbu ūdens un kanalizācijas pieslēguma izbūvē, par labo brīvprātīgo darbu un Ziemassvētku eglītēm.

“Šodien mums ir īpaša diena, esam kopā, lai svinētu savas pilsētas 32.dzimšanas dienu”, uzrunājot alojiešus, pasākuma noslēgumā, sacīja Alojas apvienības pārvaldes vadītājs Rihards Būda, “novēlu ikkatram šeit dzīvot laimīgi, saticībā, cieņā un mīlestībā vienam pret otru. Mēs varam lepoties ar pilsētu kas ir mūsu!”

Baltu sniegu, baltas dienas, pārliecību tam ko darām, ticību tam ko varam, lai baltas dienas ir bez skaita, lai notiek viss no vēlies tu.

Izskanot Alojas pilsētas himnai izskanēja pilsētas dzimšanas dienas koncerts un kopīgi dziedātā “Daudz baltu dieniņu Laimiņa dodi….” noteikti dos spēku, ticību un drosmi kopīgiem darbiem savai pilsētai.

Paldies koncerta dalībniekiem: Alojas kultūras nama jauktajam korim “Ale”, vadītāja Agra Jankovska, Alojas Ausekļa vidusskolas zēnu ansamblim, vadītāja Anita Roļskija, vokālajam ansamblim “Tik un tā”, vadītāja Maruta Gaugere, Alojas mūzikas un mākslas skolas vokālajam ansamblim, vadītāja Anita Āriņa, pedagogs Daina Grīnberga, bērnu deju kolektīvam “Dzintariņš”, vadītāja Sarmīte Mangulsone, deju kolektīvam “Rasa”, vadītāji Liāna un Ivars Ozoliņi, deju kolektīvam “Sānsolis, vadītāja Inguna Korņejēva, koncertmeistare Maruta Gaugere.