Aloja Seniori
pens aloj

26.maijā, Alojas kultūras namā, savu piecpadsmito dzimšanas dienu svinēja biedrība “Alojas seniori”. Vakaru atklāja biedrības valdes priekšsēdētājs Broņislavs Lapkovskis. Pirms oficiālās programmas atklāšanas viņš aicināja klātesošos ar aplausiem pateikties Latvijas hokeja komandai par gūtajiem panākumiem.

Savā uzrunā valdes priekšsēdētājs pastāstīja, kā pirms 15 gadiem, Raimonds Ziedonis Ģīmis, saaicinot kopā domu biedru grupu, dibināja Alojas senioru biedrību. Tās galvenais mērķis un uzdevums bija pulcēt Alojas pilsētas un pagasta seniorus kopīgiem darbiem, pasākumiem un atpūtai. Biedrību, kura dibināta 2008.gada 18.maijā, vairāk kā desmit gadus vadīja Raimonds Ziedonis Ģīmis, un arī šajā vakarā viņš bija kopā ar senioriem.

“Senjorīnas un senjori”, sacīja Broņislavs, “mūsu biedrībā tagad ir 42 biedri un Alojas pilsētas, Alojas, Braslavas, Brīvzemnieku pagastiem un Ungurpils. Šo gadu laikā esam izdarījuši daudz un visiem mums vēlu labu veselību, un aktīvu kopā būšanu!”

Biedrības vadītājs runāja par piecpadsmit gados paveiktajiem darbiem, īstenotajiem projektiem un rīkotajiem pasākumiem, uzsverot, ka Alojas senioru sporta svētki būs arī šogad un jau pavisam drīz viņi dosies ekskursijā uz Likteņdārzu, lai skatītu cik liela ir izaugusi pirms vairākiem gadiem stādītā goba ar numuru 1277. Šogad plānotas arī ceturkšņa jubilāru sveikšanas, braucieni uz ūdens procedūrām Pērnavā, teātra un pieredzes apmaiņas braucieni.

Kopā ar Alojas puses senioriem svētku reizē bija Limbažu novada pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs. Sveicot svētkos domes priekšsēdētājs teica “klausoties jūsu darbos saprotu ka paveikts ir ārkārtīgi daudz. Sports, saviesīgā dzīve, sociālais atbalsts, un talkas, ieguldījums ir ļoti liels. Es vienmēr priecājos tikties ar senioriem, jūsos ir ļoti daudz dzīves gudrības un pieredzes. Tāpēc ir patīkaimi būt kopā ar jums, vienmēr ko iemācīties, uzzināt no jauna. Paldies par darbu ko veicat! Apsveicu jūs svētkos!”

Sveicēju vidū arī Alojas apvienības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs Rihards Būda, Alojas Dienas centra vadītja Guna Krūmiņa un Rencēnu pagasta seniori no biedrības “Sapratne”.

Muzikālu sveicienu alojiešiem jubilejā bija sarūpējuši tuvie kaimiņi - Staiceles vokālais ansamblis “Vēlreiz”, kuru vada Līga Siliņa un koncertmeistare ir Daina Mūrniece.

Biedrības “Alojas seniori” vadītājs Broņislavs Latkovskis sacīja paldies un pasniedza nielielas dāvaniņas biedrības dibinātājiem, valdes locekļiem un aktīvajiem biedriem.

Par labo sadarbību un atbalstu viņš pateicās Limbažu novada pašvaldībai, Alojas Ausekļa vidusskolai, Alojas kultūras nama vadītājai Inetai Laizānei, Braslavas tautas nama vadītājai Airai Lapkovskai, bibliotēkas vadītājai Sarmītei Frīdenfeldei un Dienas centra vadītājai Gunai Krūmiņai. Par šī vakara bagātīgi klāto galdu rūpējas vietējais uzņēmums Nina – S, muzikālais pavadījums mūziķu Māra un Uģa pārziņā.

Paldies par jaukajiem svētkiem un tā turpināt!