Aloja Projekti Satiksme
iela4

Limbažu novada pašvaldība plāno iesniegt projekta pieteikumu Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021.–2027.gadam 5.1.1. specifiskā atbalsta mērķa “Vietējās teritorijas integrētās sociālās, ekonomiskās un vides attīstības un kultūras mantojuma, tūrisma un drošības veicināšana pilsētu funkcionālajās teritorijās” 5.1.1.1. pasākumā “Infrastruktūra uzņēmējdarbības atbalstam”  projektu iesniegumu atlases otrās kārtā, sakārtojot Alojas pilsētas Jūras ielas un Rīgas ielas posmus. Projekta iesnieguma iesniegšanas termiņš  no 2024. gada 21. februāra līdz 21. jūnijam.

Cenas noskaidrošanai pašvaldība ir izsludinājusi divus atklātus konkursus:

• “Jūras un Rīgas ielas posma pārbūve Alojā, Limbažu novadā”, ID LNP 2024/40 un
  • “Būvuzraudzības veikšana Jūras un Rīgas ielas posma Alojā, Limbažu novadā, pārbūves laikā”, ID LNP 2024/41

1.kārtā paredzēta Jūras ielas posma pārbūve no Jūras un Rīgas ielas krustojuma līdz Jūras un Limbažu ielas krustojumam ap 401 m posmā, 2.kārtā paredzēta Rīgas ielas posma pārbūve no Jūras un Rīgas ielas krustojuma līdz Rīgas un Valmieras ielas krustojumam ap 210 m posmā.