Andris Garklāvs atkāpjas no Limbažu novada domes priekšsēdētāja vietnieka amata

Šodien, 28. janvāra Limbažu novada domes sēdē, deputāti pieņēma zināšanai Limbažu novada domes priekšsēdētāja vietnieka Andra Garklāva lēmumu atkāpties no priekšsēdētāja 2. vietnieka amata. Andris Garklāvs uzsver, ka šis lēmums nekādi nav saistāms ar Limbažu novada pašvaldības darbību, bet gan ar valstī notiekošajiem procesiem attiecībā uz Administratīvi teritoriālās reformas virzību, valsts attieksmi pret pašvaldībām, uzņēmējdarbības vidi u.c.
Limbažu novada domes deputāts Andris Garklāvs Domes priekšsēdētāja vietnieka amata pienākumus beidz pildīt ar 2021. gada 28. janvāri, darbu Limbažu novada domē turpinot kā deputātam.

Atgādinām, ka Andris Garklāvs Limbažu novada domē tika ievēlēts 2017. gada pašvaldību vēlēšanās startējot no Vidzemes partijas saraksta. Limbažu novada domes priekšsēdētāja 2.vietnieka amatā viņu ievēlēja 2017. gada 15. jūnijā.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste