apmaca

Vai Tu vēlies būt uzņēmējs? Vai vēlies strādāt lauksaimniecības jomā? Ja tā - piesakies projektam, kurā Tev intensīvā 4 tiešsaistes lekciju un vienā klātienes meistarklasē varēsi apgūt uzņēmējdarbības, uzņēmumu veidošanas, mārketinga pamata principus. 

Aicinām jauniešus līdz 25 gadu vecumam pieteikties dalībai projektā ""Izbraukuma domnīcās" attīstām Leader"! Būs vienreizēja iespēja bezmaksas piedalīties 4 tiešaistes lekcijās par uzņēmējdarbību zoom platformā (Lektors: uzņēmējs Zuarguss, 11humans). Kā arī piedalīties izbraukumu domnīcās pie Saldus, Salacgrīvas un Cēsu apkārtnes uzņēmējiem.

Lekciju temati un datumi:

1) 13.06. 18:00 Lai būtu sekmīgs uzņēmējdarbībā - zini tieši kādu uzņēmumu taisīt un ko darīt! Uzņēmējs sākumā ZINA 80% no uzņēmuma funkcijām. Jāzina viss un jāmācās ir viss. Kādu man uzņēmumu vislabāk taisīt un ko man tajā darīt? Kā vislabāk tieši man veidot uzņēmumu, kas var labi attīstīties bioekonomikas jomā?

2) 17.06. 18:00 Mārketings. Uzņēmuma sākums un izaugsme sākas ar precīzu mārketingu. Tiešais, personīgais un izvērstais mārketings. Tirgus izpēte. Bioekonomikas tendences, ko ņemt vērā mārketingā.

3) 18.06. 18:00 Uzņēmuma būvēšanas principi. Secība, prioritātes, veidojot uzņēmumu. Kā bioekonomikas uzņēmuma struktūra ietekmē to, kā Tev labāk veidot uzņēmumu.

4) 19.06. 18:00 Definē precīzi mērķus, bet esi elastīgs. Kā definēt mērķus, vīziju, misiju un kā tos mainīt. Kāpēc stratēģija būs atslēga Tavai attīstībai. Kādas ir tendences bioekonomikas tirgū, ko Tev ir vērts laicīgi ņemt vērā un saskaņot ar saviem mērķiem, talantiem un spējām!

Pieteikšanās saite: https://forms.gle/BwWVY41wroDUEzU89 Vietu skaits ierobežots!

Vietējās rīcības grupas "Saldus rajona attīstības biedrība", "Cēsu rajona lauku partnerība", biedrības "Jūrkante" darbības teritoriju jauniešiem.

Projekts: "Izbraukuma domnīcās" attīstām Leader, akronīms "IDAL"

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"