p/a Alda aktivitātes
Apmeklētājiem atvērta Limbažu pilsētas publiskā slidotava

Sākot ar 2. februāri apmeklētājiem atvērta Limbažu pilsētas publiskā slidotava. Slidotava pieejama tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, zvanot uz mob. tel.nr. 28310554.

Lai slidošanas prieku, ievērojot pulcēšanās ierobežojumus, varētu baudīt pēc iespējas plašāks iedzīvotāju skaits, ledus uzliets arī ap slidotavu un laukumā pie slidotavas.

Vēršam uzmanību, ka slidotava apmeklētājiem būs pieejama katru dienu, taču jāņem vērā, ka slidotavā turpinās sporta skolu treniņi, kā arī slidotava nebūs pieejama brīžos, kad notiks ledus laukuma tīrīšana.

Baudot ziemas priekus, būsim atbildīgi un ievērosim valstī noteiktos nosacījumus Covid – 19 izplatības ierobežošanai, tajā skaitā distancēšanos.

Slidotavā drīkst atrasties ierobežots apmeklētāju skaits, tādēļ vēlreiz atgādinām, ka slidotava pieejama tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, zvanot uz mob. tel.nr. 28310554.

Papildus informējam, ka Limbažu novada pašvaldības policija pastiprināti kontrolēs to, lai Limbažu slidotavā netiek pārkāpti ārkārtējās situācijas laikā noteiktie ierobežojumi.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste