Limbažu novads
lp tiekas

3.martā, Liepupes pagasta pakalpojumu sniegšanas centrā, notika izpilddirektora vietnieka un apvienību pārvalžu un pakalpojumu sniegšanas centru vadītāju sanāksme, lai izrunātu aktualitātes, problēmas un iespējamos risinājumus katrā apvienībā.

Šo ikmēneša tikšanos vadīja pašvaldības izpilddirektora vietnieks Agris Blumers un sapulcē piedalījās pašvaldības izpilddirektors Artis Ārgalis.

Izpilddirektora vietnieks Agris Blumers atgādināja par pašvaldības ceļu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Sabiedrisko attiecību speciāliste Beāte Kožina informēja par Latvijas valsts prezidenta Egila Levita un viņa kundzes Andras Levitas vizīti Limbažu novadā, kā arī iepazīstināja ar dzimtsarakstu nodaļas datiem par iedzīvotāju skaitu, struktūru un nodarbinātību Limbažu novadā 2022.gadā.