Tūrisms
baltour

2023. gadā, no 3.-5. februārim, starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2023” ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar daudzveidīgo Vidzemes piekrastes novadu tūrisma piedāvājumu, sezonas jaunumiem un aktualitātēm, pasākumu plāniem.  

Vidzemes piekrastes stendu pārstāvēs tūrisma speciālisti no Ādažu, Limbažu un Saulkrastu novadiem, kā arī uzņēmēji, ar kuriem būs iespēja sarunu ceļā izzināt Jums interesantāko un aktuālāko informāciju  par vēlamo galamērķi un tā piedāvātajiem tūrisma produktiem un pakalpojumiem - Zilā karoga pludmale Saulkrastos, nēģu zveja Salacgrīvā un Carnikavā, Hanzas pilsēta Limbaži, kurai tiks svinēta 800 gadu jubileja, lībiešu mantojums Staicelē u.c.

Stendā apmeklētājiem būs iespēja saņemt dažādas kartes un brošūras par tūrisma iespējām Ādažu, Limbažu un Saulkrastu novados, bet lielākais akcents tiks likts uz trīs novadu kopdarbu – Vidzemes piekrastes karti.  Šajā kartē ir apkopota informācija par kultūrvēsturiskajiem objektiem, dabas objektiem, amatu meistariem, zemnieku saimniecībām, naktsmītnēm, nacionālajiem un vietējiem maršrutiem, kā arī cita noderīga informācija, apceļojot Vidzemes piekrasti.

Papildus izdales materiāliem, Vidzemes piekrastes stendā būs iespējams apskatīt velosipēdu no Saulkrastu velosipēdu muzeja,  satikt Jakobīni no Minhauzena muzeja un Sudraba cilvēku no Limbažos esošā Dzīvā sudraba muzeja. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt arī sudrabkaļa arodu un izkalt arī kādu suvenīru.

Lai pasākuma apmeklētājs stendā patiesi izjustu šo Vidzemes piekrastes burvību un daudzveidību, tiks realizēta tūrisma speciālistu ideja – “Sajūti Vidzemes piekrasti Balttour”. Izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāti arī dažādi novadu uzņēmēju ražotie gardumi – Carnikavas nēģu maizītes, rudzu maize un rudzu piparkūkas no Lielezera maiznīcas, Arņa Preisa putotais medus, Dabas maizes gardumi, marmelādes konfektes un sukādes no bioloģiskās saimniecības “Lielkalni”, SIA “4M” ražotie uzlējumi “Staicelīte”, ceptuves “Saulkrastu gardumi” cepumu un maizes degustācija.

Kopumā izstādē piedalīsies vairāk nekā 20 valstu tūrisma aģentūras, operatori, viesnīcas, transporta kompānijas un citi ar tūrismu saistīti uzņēmumi, kas sevi prezentēs gan nacionālajās, gan atsevišķu kompāniju ekspozīcijās. Plānots, ka izstādi trīs dienu laikā apmeklēs ap 30 000 interesentu.

Tiekamies Vidzemes piekrastes stendā!