Projekti, fondu aktualitātes
Ārciema parkā, projektu konkursa "Meža dienas 2017" ietvaros, iestādīti košumkrūmi

Latvijas Pašvaldību Savienības organizētā projektu konkursa “Meža dienas 2017” ietvaros Pāles pagasta pārvalde iegādājusies košumkrūmu stādus Ārciema parkam.

Ārciema parkā no tā stādīšanas pirmsākumiem pārsvarā ir saglabājušies lielie koki, diemžēl lielākā daļa no košumkrūmiem gājuši bojā. Šī projekta ietvaros pēc ainavu arhitektes Ilzes Māras Janelis ieteikuma pārsvarā iegādājāmies ziedošos košumkrūmus – filadelfus un ceriņus, lai papildinātu parka ainavu tā saulainākajās vietās. Iegādātos stādus parkā stādīja Pāles pamatskolas 7. klases skolēni un viņu audzinātāja Inese Luste. Pa krūmiņam iestādīja arī 5. klases bērni un viņu audzinātāja Iveta Šteinberga, kas stādu stādīšanas dienā devās pārgājienā pa Ārciemu.

Sirsnīgs paldies visiem stādītājiem! Paldies arī ainavu arhitektei Ilzei Mārai Janelis, kas šovasar bieži pabijusi Ārciemā un Pālē, konsultējot dabas takas izveidē un stādu izvēlē, kā arī bagātinot mūs ar savām zināšanām un vērtīgiem dokumentiem par Ārciema un Pāles muižu laikiem.

mez dienu logo www 0
Mea attstbas fonds