Aktualitātes Staicele

Šī gada decembrī Limbažu novada pašvaldība  saņēma biedrības “Staiceles brīvprātīgo Ugunsdzēsēju biedrība” iesniegumu, kurā biedrība lūdz pašvaldību piešķirt kopprojektam “Deju grīda “Zem Ozola”” līdzfinansējumu 20% apmērā no kopējām izmaksām, kas plānotas 50 000 EUR. Projekta ietvaros paredzēts izbūvēt deju grīdu un nojumi – Parkā “Zem Ozola”, Staiceles parkā, Lielā ielā 2, Staicelē.

Projektam paredzēts piesaistīt līdzfinansējumu Vidzemes lauku partnerības “Brasla” izsludinātās LEADER  projektu konkursa XIII kārtas uzņēmējdarbības atbalstam no 2022.gada 12.novembra līdz 2022.gada 12.decembrim ietvaros.

22.decembra Limbažu novada pašvaldības domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu atbalstīt projekta ieceri “Deju grīda – Zem Ozola”. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas noteiktas 50 000 EUR, no tām ELFLA finansējums 80%, t.i. 40 000 EUR, pašvaldības līdzfinansējums 20%, t.i. 10 000 EUR.