Aktualitātes

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (turpmāk – JSPA), tās izsludinātajā atklātā projektu konkursā “Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai programmas “Kontakts” iniciatīvu projektu īstenošanai”, ir atbalstījusi Limbažu novada pašvaldības iesniegto projekta pieteikumu “Es darbojos pašpārvaldē!”, ar finansējumu nepilnu divu tūkstošu eiro apmērā.

Projekta mērķis ir stiprināt Limbažu novada izglītības iestāžu- Staiceles pamatskolas un Salacgrīvas vidusskolas, pašpārvalžu attīstību, iesaistot izglītojamos ideju projektu īstenošanā, un vairot skolēnu labbūtību, tajā skaitā, sniedzot atbalstu jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai, ar projektu aktivitāšu palīdzību iesaistot skolu jauniešus lietderīgā un saturiskā brīvā laika pavadīšanā.

Projektos plānotas daudzveidīgas aktivitātes, kuras sekmēs skolēnu iesaisti lietderīgā un saturiskā brīva laika pavadīšanā, apgūstot prasmes strādāt komandā, sadarboties un pilnveidot savas zināšana, piemēram- projekta darba grupu tikšanās, izglītojošas nodarbības, akcijas, saliedējoša orientēšanās spēle, pasākums, aptauja, pašpārvalžu identitāti un atpazīstamību veicinošas aktivitātes, pieredzes brauciens, informatīva un izglītojoša izstāde un aktivitāšu izvērtēšana.