Izstāde Salacgrīva
skija izstade

10.februārī, plašā radu, draugu, darba kolēģu un atbalstītāju pulkā, Salacgrīvas kultūras centrā atklāja otas pavēlnieka, kuivižnieka, Andra Skujas darbu izstādi.

Andris Skuja ir zvejnieks vairākās paaudzēs, kurš tagad gan zvejo reņģes piekrastē, gan strādā uz ledlauža Rīgas Brīvostā, vienmēr atsaucīgs, izpalīdzīgs, savu arodu zinošs un protošs, dvēselē romantiķis, kurš brīvbrīžos meklē pēc otas un molberta.

Andris neļauj saukt sevi par mākslinieku, jo gleznot nav mācījies, saka vien ka zīmē un dara to labprāt.

Salacgrīvas kultūras centra pasākumu organizatore Inese Jerāne, atklājot viņa darbu izstādi sacīja “stāstījumā par Andri pirmā ir jūra, jo vienu brīdi viņš mālēja tikai jūru ar lielāku vai mazāku vēju, tad jūrā, jeb viņa darbos iepeldēja kāds kuģis un kāda nāra. Tad viņš meta mieru jūrai un iegāja mežā, tapa rudens, koki, tad pāris kapteiņu portretu, izdzīvojies pa puķu pļavu Andža atkal atgriezās pie jūras. Tā viņš izpaužas uz audekla, savu lielo sirdi ieliekot krāsās un bildēs.”

Lai iekārtotu šo izstādi, Andris aicināja radus un draugus aizdot savus darbus, jo lielākā daļa no tiem ir aizdāvinātas un privātkolekcijā ir vien pāris gleznu.

Andra Skujas bildes Salacgrīvas kultūras centrā būs skatāmas līdz martam.