Aktualitātes Izstāde Limbaži 800
Atklāta izstāde "Mēs redzam Limbažus"

Par godu Limbažu 800 gadei, 1.jūnijā, Baumaņu Kārļa laukumā 1 iepretim ozolam atklāja Limbažu Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļas bērnu un pedagogu vides izstādi “Mēs redzam Limbažus”.

Atklājot izstādi, Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētāja 1. vietnieks Māris Beļaunieks, pateicās mākslas skolai un aicināja arī turpmāk īstenot šo tradīciju un dāvāt pilsētai daļu no sevis, jo tā pilsēta kļūst skaistāka un interesantāka. Priekšsēdētaja 1. vietnieks atzina, ka saņemt mākslas darbus no skolas jau ir izveidojusies kā tradīcija, jo Limbažu Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļas bērnu darbi daudzviet rotā pilsētas vidi.

Limbažu Mūzikas un mākslas skolas direktore Indra Laura Lazdiņa pateicās saviem kolēģiem par sadarbību un atzina, ka bija vērtīgi ne tikai pie šī darba strādāt kā pedagogiem, bet arī pašiem atkal paņemt rokā otu un baudīt šo radošo procesu.

Kultūras pārvaldes vadītāja ar kolēģiem un priekšsēdētāja 1. vietnieku pasniedza pateicības dāvanas no novada, kā arī īpaši “Limbažiem ir 800” veidotos sajūtu cepumus, kuru svētkiem par godu izcepa SIA “Madara 93” konditores. Paldies tika sacīts skolas direktorei, pedagogiem, skolas audzēkņiem un tehniskajiem cilvēkiem, kuri palīdzēja tapt izstādei.

Noslēgumā simboliski tika pārgriezta lentīte un izstādes apmeklētāji cienājās ar saldām zemenēm.

Aicinām ikvienu nepaiet garām, bet apstāties un aplūkot izstādi, kura rotā sienu iepretim ozolam, Baumaņu Kārļa laukumā 1.