Aktualitātes Izstāde Limbaži 800
izstāde „Limbaži bērnu acīm”

26. maijā Limbažu kultūras namā tika atklāta īpaša Limbažu novada bērnu un jauniešu darbu izstāde "Limbaži bērnu acīm".

Izstādi atklāja idejas autore Zane Skrastiņa un Limbažu kultūras nama vadītāja Arta Zunde, pastāstot, ka dažas no kartiņām tiks izdrukātas un lietotas kā apsveikuma kartiņas no novada. Izstādes idejas autore Zane uzsvēra, cik liels prieks, ka bērni, veidojot šīs pastkartes, ir saredzējuši skaisto un pozitīvo, kas ir mūsu pilsētā. Izstādē redzamo pastkaršu autori ir bērni no novada izglītības iestādēm. Katrai kartiņai vienā pusē ir bērnu veidotais zīmējums, bet otrā novēlējums pilsētai, piemēram, lai limbažnieki būtu smaidīgi.

Idejas autore aicināja Limbažu novada uzņēmumus un iestādes apskatīt visus darbus un izvēlēties savu simpātiju, jo šoreiz nebūs žūrija, kas izvēlēsies trīs labākos, bet gan žūrija būs visi. Katrs Limbažu pilsētas svētku laikā varēs pateikt paldies savai simpātijai. Zane atzina, ka nozīmīgs ir komandas darbs, un pateicās palīgiem no Limbažu kultūras nama, Limbažu bērnu un jauniešu centra, kā arī izglītības iestādēm un skolotājiem. Īpašs paldies izstādes kuratorei Lindai Helēnai Griškoitei.

Aicinām ikvienu nākt un aplūkot bērnu veidotās pastkartes un novēlējumus! Izstāde būs apskatāma Limbažu kultūras nama mazajā zālē no šī gada 26. maija līdz 30. jūnijam.