Kultūra
atvasara1

Limbažu kultūras nama senioru jauktais koris “Atvasara” 5. aprīlī Limbažu kultūras namā nosvinēja 55 gadu jubileju. Ar muzikāliem sveicieniem “Atvasaru” bija ieradušies sveikt ilggadējie draugi. Koncertā uzstājās Madonas kultūras nama senioru jauktais koris “Mantojums” ar vadītāju Ināru Stepāni, Cēsu kultūras centra senioru jauktais koris “Ābele” ar māksliniecisko vadītāju Ivetu Lapiņu un diriģentu Uldi Krieviņu, Salacgrīvas kultūras centra senioru sieviešu koris “Salaca” un ar dejām priecēja Limbažu kultūras nama senioru deju kolektīvs “Sagša” ar vadītāju Inetu Indriksoni. Diriģents Jānis Misiņš vada “Salacas” un “Atvasaras” senioru korus.

Senioru jauktais koris “Atvasara” savu skanējumu papildināja ar koncertmeistares Natālijas Meļņikovičas klavierspēli un Līvas Tomiņas vijoles skanējumu. “Atvasara” lepojas, ka viņiem ir pašiem savs komponists – Aleksandrs Jasjukevičs.

Madonas kultūras nama senioru jauktais koris “Mantojums” ar humora pilnu sveicienu: “Agrāk jūs jau būtu sasnieguši pensijas vecumu, bet tagad jums vismaz 10 gadi priekšā. Jūs vēl esat gana jauni! Tie ir vislabākie gadi starp pensiju un starp “knopi”!”

Limbažu kultūras nama vadītāja Arta Zunde pasniedza Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Dagņa Strauberga sagatavotos pateicības rakstus senioru kora dalībniekam Andrim Gulbim un dalībniecei Inārai Gulbei par sadarbību 34 gadu garumā. Pateicību par skanīgām kora dziesmām saņēma dalībnieks Imants Šteinbergs.

Arta Zunde neslēpj prieku: “Man ir liels gods šodien sveikt vienu no labākajiem Limbažu kultūras nama kolektīviem un viņu māksliniecisko vadītāju Jāni Misiņu.”

Limbažu novada pašvaldība pateicas senioru jauktajam korim “Atvasara” par skanīgām dziesmām, prieka, gandarījuma un lepnuma pilniem 55 gadiem!