Vakances Limbažu novada pašvaldībā
Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola izsludina amata vakanci - Pirmsskolas iestāžu un skolas māsa

Limbažu novada pašvaldības Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola (Reģ. Nr.90009114631) izsludina amata vakanci – Pirmsskolas iestāžu un skolas māsa (uz nenoteiktu laiku, 0,25 likmes, bruto mēnešalga 196,25 EUR).

Darba pienākumi – atbildēt par sanitāri higiēnisko normu ievērošanu izglītības iestādē.

Izglītība un nepieciešamās prasmes – profesionālā medicīniskā izglītība, prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, prasme pielietot teorētiskās zināšanas praksē, augstākā līmeņa valsts valodas zināšanas.

Darba vietas adrese: “Viļķenes skola”, Viļķene, Viļķenes pagasts, Limbažu novads, LV 4050.

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku.

Pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un profesionālās pilnveides apliecinošu dokumentu kopijas sūtīt uz skolas e-pastu: vilkenes_ps@limbazi.lv vai iesniegt Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolā – “Viļķenes skola” , Viļķenē, Limbažu novadā.
Tālrunis uzziņām: direktore Ilze Ādamsone - 29491706