Aktualitātes ALDA

29. martā Limbažu novada publisko ūdeņu apsaimniekošanas nodaļa “Alda” kopā ar Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieka vietnieku Aigaru Rēzi un Limbažu pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestādes „Kāpēcītis” grupiņām “Sauleszaķi” un “Bitītes” devās uz Limbažu Lielezera dabas taku vērot putnus un veidot tiem 10 jaunus būrīšus. Šāda aktivitāte ir plānota arī Skultes pirmsskolas izglītības iestādē "Aģupīte".

Par godu šī gada svinībām “Limbažiem ir 800” būrīšus rotā svētku simbols, kas atgādinās par pilsētas svarīgo jubileju.

Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Aigars Rēze pastāstīja bērniem par drošību, kas ir jāievēro gan izgatavojot putnu būrīšus, gan esot ūdens tuvumā. Tāpat viņš vērsa uzmanību, ka, dodoties vērot putnus, ir jācenšas ievērot klusums, lai putnus neaizbaidītu.

Neskatoties uz laikapstākļiem, bērni labi pavadīja laiku, jo katrs varēja praktiski līdzdarboties būrīšu izgatavošanas procesā. Būrīšu veidošana “Kāpēcītis” bērniem ir kļuvusi par ikgadēju pavasara aktivitāti. Audzinātājas atzīst, ka bērni šo dienu ļoti gaidīja.