Aktualitātes Projekti
vingro

Arī novembrī turpināsies dažādas bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības Limbažu novada iedzīvotājiem Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā un Limbažu novada pašvaldības organizētā projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā", Nr.9.2.4.2./16/I/059, ietvaros.

Katru mēnesi līdz pat aprīlim vairākos Limbažu novada pagastos notiks vingrošanas nodarbības. Nodarbībās paredzēti vienkārši vingrinājumi vispārējai muskuļu spēka uzlabošanai, lokanībai, kustību koordinācijai, kā arī līdzsvara trenēšanai. Fizioterapeite sekos līdzi pareizai vingrinājumu izpildei un piemēros dalībniekiem atbilstošus vingrinājumus. Dalībnieki tiks nodrošināti ar nepieciešamo inventāru, kas iegādāts projekta ietvaros.

Limbažu peldbaseinā katru piektdienu notiks ūdens vingrošanas nodarbības. Katra mēneša pēdējā piektdienā notiks divas nodarbības. Pateicoties ūdens cēlējspēkam, ir atvieglota slodze uz locītavām, līdz ar to ir vieglāk kā uz sauszemes veikt vingrinājumus un uzlabot kustību apjomu locītavās, kā arī uzlabot līdzsvaru. Nodarbībās ir ierobežots dalībnieku skaits, tāpēc nepieciešams iepriekš pieteikties!

Visas fiziskās aktivitātes vadīs sertificēta fizioterapeite!

Nodarbības grūtniecēm un jaunajām ģimenēm novembrī bez maksas Limbažu novada iedzīvotājiem tiek piedāvāts apmeklēt nodarbības grūtniecēm un jaunajām ģimenēm. Nodarbības tiek organizētas projekta Nr.9.2.4.2/16/I/059 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā” ietvaros.

Sagatavošanās dzemdībām nodarbībā vecmāte pastāstīs par sagatavošanos dzemdību procesam, psiholoģisko sagatavotību dzemdībām, kā arī mātes un tēva lomai, dzemdību iestādes izvēles kritērijiem, dzemdību atbalsta personas lomu dzemdībās, dzemdību plānu, to priekšvēstnešiem un periodiem, dzemdību pozām un to pielietojumu dzemdību procesa laikā.

Krūts barošana, zīdīšanas “ABC” nodarbībā vecmāte pastāstīs par mātes piena sastāvu un tā nozīmi bērna attīstībai, krūts piena veidošanās fizioloģiju un ietekmējošajiem faktoriem, krūts barošanas uzsākšanu un galvenajiem priekšnoteikumiem, barošanas pozu izvēlēm krūts barošanas laikā, problēmu atpazīšanu un to novēršanas iespējām.

Vairāk informācija par krūts barošanas nodarbību uzzināsiet no nodarbību vadītājas Lienes Česles, tālr. Nr.29123307

Sekojiet līdzi izmaiņām un projekta aktualitātēm arī Limbažu novada Facebook lapā Limbažu Novads un pašvaldības tīmekļvietnē www.limbazunovads.lv.

Visas projekta aktivitātes tiek organizētas atbilstoši spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem.

Autors: Klinta Brojeva, attīstības un projektu koordinatore

Bezmaksas vingrošanas nodarbības ar fizioterapeiti

PIETEIKŠANĀS: 27737139SMS, WHATSAPP

Pirmdienās

Skultes pagasts (Mandegās)

7.novembrī plkst. 17:10

Skultes kultūras integrācijas centrā

21.novembrī plkst. 18:40

5.decembrī plkst. 17:10

Vidrižu pagasts (Vidrižos)

7.novembrī plkst. 18:40

Sporta un kultūras centrā “Vidriži”

21.novembrī plkst. 17:10

5.decembrī plkst. 18:40

Katvaru pagasts (Pociems)

14.novembrī plkst. 17:00

Pociema kultūras namā

28.novembrī plkst. 17:00

12.decembrī plkst. 17:00

Umurgas pagasts (Umurga)

14.novembrī plkst. 18:30

Umurgas pagasta pakalpojumu sniegšanas centra ēkā

28.novembrī plkst. 18:30

12.decembrī plkst. 18:30

Otrdienās

Limbažos

1.novembrī plkst. 17:10

Limbažu novada administratīvajā ēkā

15.novembrī plkst. 17:10

29.novembrī plkst. 17:10

13.decembrī plkst. 17:10

Ceturtdienās

Limbažu pagasts (Lādē)

3.novembrī plkst. 17:10

Sabiedriskajā centrā “Lādes vītoli”

17.novembrī plkst.17:10

1.decembrī plkst. 17:10

15.decembrī plkst. 17:10

Pāles pagasts (Pālē)

10.novembrī plkst. 17:10

Pāles sporta hallē

24.novembrī plkst. 17:10

8.decembrī plkst. 17:10

Viļķenes pagasts (Viļķenē)

10.novembrī plkst. 18:40

Viļķenes sporta centrā

24.novembrī plkst. 18:40

8.decembrī plkst. 18:40

Nodarbības notiek atbilstoši spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem!

Projekts “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/059