Projekti

Turpinās dažādas bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības Limbažu novada iedzīvotājiem Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā un Limbažu novada pašvaldības organizētā projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā", Nr.9.2.4.2./16/I/059, ietvaros.

Aprīlī vairākos Limbažu novada pagastos turpināsies vingrošanas nodarbības sertificētas fizioterapeites vadībā. Nodarbībās paredzēti vienkārši vingrinājumi vispārējai muskuļu spēka uzlabošanai, lokanībai, kustību koordinācijai, kā arī līdzsvara trenēšanai. Fizioterapeite sekos līdzi pareizai vingrinājumu izpildei un piemēros dalībniekiem atbilstošus vingrinājumus. Dalībnieki tiks nodrošināti ar nepieciešamo inventāru, kas iegādāts projekta ietvaros.

Limbažu peldbaseinā 14.un 21. aprīlī  pulksten 17:10 un 18:20 notiks ūdens vingrošanas nodarbības. Pateicoties ūdens cēlējspēkam, ir atvieglota slodze uz locītavām, līdz ar to ir vieglāk kā uz sauszemes veikt vingrinājumus un uzlabot kustību apjomu locītavās, kā arī uzlabot līdzsvaru. Nodarbībās ir ierobežots dalībnieku skaits, tāpēc nepieciešams iepriekš pieteikties!

3. aprīlī Limbažos un sabiedriskajā centrā “Lādes vītoli” norisināsies deju - kustību nodarbības. Deju - kustību nodarbībās ir iespēja tuvāk papētīt sava ķermeņa un psihes savstarpējo saistību, ķermeņa kustību un pozu ietekmi uz emocionālo stāvokli.

Cigun pasniedzēja Māra Verslava vadībā nodarbībās aprīlī tiks iepazīstināts ar cigun būtību, pozitīvo efektu veselībai, vingrinājumiem, kā arī tiks vērsta uzmanība uz enerģētisko kanālu aktivizēšanu, svarīgākajiem ķermeņa akupunktūras punktiem.

Apmeklējot pasākumus, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tik uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti.

Sekojiet līdzi projekta aktualitātēm arī Limbažu novada Facebook lapā Limbažu Novads un pašvaldības tīmekļvietnē limbazunovads.lv.

PIETEIKŠANĀS: 27737139 SMS, WHATSAPP

Bezmaksas vingrošanas nodarbības ar fizioterapeiti

Pirmdienās

Skultes pagasts (Mandegās)