Projekti Projektu jaunumi
cigun2

Turpinās dažādas bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības Limbažu novada iedzīvotājiem Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā un Limbažu novada pašvaldības organizētā projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā", Nr.9.2.4.2./16/I/059, ietvaros.

Martā un aprīlī vairākos Limbažu novada pagastos turpināsies vingrošanas nodarbības sertificētas fizioterapeites vadībā. Nodarbībās paredzēti vienkārši vingrinājumi vispārējai muskuļu spēka uzlabošanai, lokanībai, kustību koordinācijai, kā arī līdzsvara trenēšanai. Fizioterapeite sekos līdzi pareizai vingrinājumu izpildei un piemēros dalībniekiem atbilstošus vingrinājumus. Dalībnieki tiks nodrošināti ar nepieciešamo inventāru, kas iegādāts projekta ietvaros.

Limbažu peldbaseinā martā trīs piektdienas vakaros notiks pa divām ūdens vingrošanas nodarbībām. Pateicoties ūdens cēlējspēkam, ir atvieglota slodze uz locītavām, līdz ar to ir vieglāk kā uz sauszemes veikt vingrinājumus un uzlabot kustību apjomu locītavās, kā arī uzlabot līdzsvaru. Nodarbībās ir ierobežots dalībnieku skaits, tāpēc nepieciešams iepriekš pieteikties!

20. martā Pālē un Viļķenē norisināsies deju - kustību nodarbības. Deju - kustību nodarbībās ir iespēja tuvāk papētīt sava ķermeņa un psihes savstarpējo saistību, ķermeņa kustību un pozu ietekmi uz emocionālo stāvokli. Deju-kustību nodarbības 3. aprīlī notiks Limbažos un sabiedriskajā centrā “Lādes Vītoli” .

Jau iepriekšējos gados Limbažu novada iedzīvotāji tika iepazīstināti ar cigun nodarbību būtību. Arī šajā gadā nodarbības turpināsies.  Cigun pasniedzēja Māra Verslava vadībā nodarbībā tiks iepazīstināts ar cigun būtību, pozitīvo efektu veselībai, vingrinājumiem, kā arī tiks vērsta uzmanība uz enerģētisko kanālu aktivizēšanu, svarīgākajiem ķermeņa akupunktūras punktiem.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tik uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti.

Sekojiet līdzi projekta aktualitātēm arī Limbažu novada Facebook lapā Limbažu Novads un pašvaldības tīmekļvietnē www.limbazunovads.lv.

Bezmaksas vingrošanas nodarbības ar fizioterapeiti

PIETEIKŠANĀS: 27737139 SMS, WHATSAPP

Pirmdienās

Skultes pagasts (Mandegās)

13. martā plkst. 17:10

Skultes kultūras integrācijas centrā

24. aprīlī plkst. 18:40

Vidrižu pagasts (Vidrižos)

13. martā plkst. 18:40

Sporta un kultūras centrā “Vidriži”

24. aprīlī plkst. 17:10

Katvaru pagasts (Pociems)

6. martā plkst. 18:40

Pociema kultūras namā

27. martā plkst. 17:10

17. aprīlī plkst. 18:40

Umurgas pagasts (Umurga)

6. martā plkst. 17:10

Umurgas pagasta pakalpojumu sniegšanas centra ēkā

27. martā plkst. 18:40

17. aprīlī plkst. 17:10

Otrdienās

Limbažos

21. martā plkst. 17:10

Limbažu novada administratīvajā ēkā

28. martā plkst. 17:10

11. aprīlī plkst. 17:10

25. aprīlī plkst. 17:10

Limbažu pagasts (Lādē)

21. martā plkst. 18:40

Sabiedriskajā centrā “Lādes vītoli”

28. martā plkst. 18:40

11. aprīlī plkst. 18:40

25. aprīlī plkst. 18:40

Ceturtdienās

Pāles pagasts (Pālē)

2. martā plkst. 18:40

Pāles sporta hallē

6. aprīlī plkst. 18:40

20. aprīlī plkst. 17:10

Viļķenes pagasts (Viļķenē)

2. martā plkst. 17:10

Viļķenes sporta centrā

6. aprīlī plkst. 17:10

20. aprīlī plkst. 18:40

Nodarbības notiek atbilstoši spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem!

Projekts “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/059