Projekti, fondu aktualitātes
Biedrība „Sporta klubs „Sudraba pērle”” darbojas ESF projektā „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Biedrība „Sporta klubs „Sudraba pērle”” Limbažu novada pašvaldības konkursā ieguva tiesības īstenot projektu „Augam ikdienā, augam kopā!” No 3. līdz 7. augustam tika organizēta dienas nometne 16 5.-7.klašu jauniešiem no Lādezera pamatskolas, Limbažu sākumskolas, Limbažu 3.vidusskolas un Limbažu Valsts ģimnāzijas.

Visi jaunieši ir arī Limbažu un Salacgrīvas novada sporta skolas audzēkņi, tāpēc nometnes laikā bija daudz dažādu sportisku aktivitāšu, no kurām daļa atšķīrās no ierastajām mācību treniņa procesa nodarbībām. Bez tam jaunieši ieguva priekšstatu par stikla apgleznošanu, kalēja profesijas pirmajiem soļiem, iepazina Lielezera apkārtni, gan ar velosipēdiem braucot apkārt ezeram, gan izmantojot ūdens katamarānus, tā piedaloties orientēšanās sacensībās.

Vērtīga bija nodarbība “Veselā miesā - vesels gars!”, kuru atraktīvi vadīja Valmieras Sporta centra sporta psihologs un uztura speciālists Guntis Jansons. Tajā jaunieši ieguva zināšanas par 10 soļiem psiholoģiskajā sagatavotībā, rīcību stresa situācijās, lai turpinātu veiksmīgāk startēt sacensībās un vieglāk būtu koncentrēties turpmākam mācību procesam skolā. Liela vērība tika veltīta arī veselīga uztura un miega režīma jautājumiem. Kā balva par izturību saspringtajās dienās projekta noslēgumā jauniešiem bija Mārupes ūdensatrakcijas parka apmeklējums un izzinoša ekskursija ar praktisku meistarklasi laivu ražotnē „Prestol”.

No jauniešiem un viņu vecākiem bija pozitīvas atsauksmes par iegūtajām zināšanām un iemaņām. Dažus sajūsmināja sportiskās aktivitātes, citus pareizas ēšanas izzināšana, savukārt citus laivu izgatavošanas process un kalēja darbnīcas apmeklējums. No 10.augusta līdz 17.augustam nometnē piedalās 7.-9.klašu skolēni.

Ieskatam projekta aktivitātēs – fotogrāfijas.

Biedrības „Sporta klubs „Sudraba pērle”” valdes priekšsēdētājs,

projekta vadītājs Artis Barons