Svētki Projekti
skulte1

Limbažu novada pašvaldība īstenojusi Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) līdzfinansēto projektu “Ceļā uz Dziesmu un deju svētkiem”, Nr.22-09-FL05-F043.0207-000005.

Projekta kopējās izmaksas 56 276,56 EUR, tai skaitā EJZF finansējums 41 670 EUR un pašvaldības finansējums 14 606,56 EUR.

Projekta ietvaros Salacgrīvas kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvam “Tingeltangels” papildināti tautas tērpi un mēģinājuma apģērbs, senioru deju kolektīvam “Saiva” izgatavoti tautas tērpu papildinājumi, kurpes un mēģinājuma apģērbs, jauniešu deju kolektīvam “RANDA” tautas tērpu vainagi un dejošanas apavi, pūtēju orķestrim “Enkurs” formas žaketes un mēģinājuma apģērbs, folkloras kopai “CIELAVA” un muzikantu kopai “Cielavas muzikanti” tautas tērpi un apavi, Ainažu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvam “Randiņš” izgatavoti tautas tērpu papildinājumi un dejošanas apavi, Skultes kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvam “Lecam pa vecam” un jauktajam korim “Skulte” izgatavoti tautas tērpi.

lgo1