Vide ALDA
vinee

2023.gada 15.oktobrī Limbažu Lielezerā noritēja Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA” rīkotais “Ceļojošais sudraba “ALDA” kauss 2023” 6. noslēdzošais posms. Sacensībās piedalījās 15 ekipāžas, pie ieskaites lomiem tika vien 3 ekipāžas, kuriem lomā bija līdakas sākot no 53 cm, zandarti no 48 cm un asari no 19 cm garumā, kopsvarā noķerot – 21,774 kg.

Mainīgos laikapstākļos, kas reizēm bija pat ļoti skarbi, spēcīgam vējam mijoties ar nokrišņiem, noslēguma posmā Lielezers nelutināja sacensību dalībniekus ar lomiem. Vien uzvarētāju komandai, izvēloties veiksmīgu stratēģiju un treniņos atrastās vietas, kur uzturējās plēsīgās zivis, izdevās tikt pie skaistiem lomiem, noķerot visas trīs plēsēju sugas. Limbažu Lielezera posms lika pārdomāt nākamā gada nolikumā veikt izmaiņas, kur būtu iekļauts punkts par iespēju noķerto zivi atlaist, pirms tam saudzīgi nomērot, nofotografējot un mērījumu nosūtīt tiesnesim.

“Ceļojošais sudraba “ALDA” kauss 2023” 6. posma godalgotās vietas ieguva:

1.vieta komandai “JG” (Jānis Bitenieks un Guntis Grinbergs) ar noķerto lomu-19,75 kg, pielietojot 1,5 koeficientu 29,625 kg.

2. vieta komandai “AB@AB” (Aivars Balodis un Andris Briedis) ar noķerto lomu – 1,774 kg.

3.vieta komandai “DROPĒTĀJI DŽIGO UZ ATVADĀM” (Lauris Bērziņš) ar noķerto lomu-0,25 kg.

Veicināšanas balvas par noķerto līdaku, zandartu un asari šoreiz tika Jānim Biteniekam un Guntis Grinbergam no komandas “JG”

Limbažu novada pašvaldības 2023. gada “Ceļojošo sudraba ALDA kausu” sīvā cīņā ar 39,5 punktiem ieguva komanda ”JG” (Jānis Bitenieks un Guntis Grinbergs), lai iegūtu kausu, šoreiz bija vajadzīga ne tikai meistarība, bet arī veiksme, kas šoreiz bija uzvarētāju pusē, ja vēl kāda komanda būtu noķērusi kaut vienu ieskaites zivi, kauss būtu citai komandai.

Otrās vietas ieguvējiem komandai “KO MĒS TE DARĀM” (Imants Saulītis un Kaspars Liepiņš) arī ir iegūti 39,5 punkti, bet noķerto zivju loms kopā par visiem posmiem bija mazāks.

Trešo godalgoto vietu ieguva komanda “ASARU BIEDS” (Jānis Gabrāns un Didzis Sprukts)ar iegūtiem 41,5 punktiem.

Kā jau ierasts, noslēdzošajā posmā tiek noskaidrots arī veiksmīgais dalībnieks no komandas, kurš ir piedalījies visos posmos, izlozējot 100.00 EUR dāvanu karti no makšķernieku veikala, šogad to ieguva Andrejs Hāns.

PALDIES, Guntrai par gardo zivju zupu !

Tiekamies 2024. gadā vienpadsmitajā Limbažu novada “Sudraba ceļojošajā ALDA kausā”

NE ASAKAS!