Tikšanās Tūrisms
tiekas staasti

Kopš šī gada janvāra Limbažos, Burtnieku ielā 2, pašvaldības aģentūras LAUTA telpās notiek ceļojumu stāstu vakari, kuros dažādi cilvēki dalās ar saviem aizraujošajiem piedzīvojumiem un atklājumiem ceļojot gan tuvākās, gan tālākas vietās.

22.martā ceļojumu stāstu vakarā viesojās Dita Bogdāne. Dita pastāstīja par saviem spilgtākajiem pārgājieniem. Viens no tiem bija pārgājiens 1836 km apkārt Latvijai, kas veda gar krastiem un cauri mežiem, atklājot skaistumu Latvijas dabā. Savukārt, Camino jeb Santjago ceļš Spānijā un Fisherman's trail jeb Zvejnieku ceļš Portugālē atklāja jaunas kultūras, cilvēkus un ceļojuma piedzīvojumu būtību.

27.martā notika tikšanās ar Renāru Sproģi, kurš pastāstīja par ceļojumu uz Medžugorji svētvietu.

Nākamajā stāstu vakarā, kas notiks 10.aprīlī, Gatis Kampernovs pastāstīs par savu pieredzi, ceļojot uz Vjetnamu. Gatis ir profesionāls tūrisma gids ar 20 gadu stāžu un apceļojis vairāk kā 70 pasaules valstis gan kopā ar tūristu grupām, gan individuāli.

Savukārt, 24.aprīlī ikvienam interesentam ir iespēja klausīties Tīnas Runces un Līgas Vilnes piedzīvojumā, apceļojot Latviju zirga mugurā.

Stāstu vakari notiks Burtnieku ielā 2, Limbažos, pašvaldības aģentūras LAUTA telpās.