Izstāde Salacgrīva
palde!

15.aprīlī, ar foto izstādes atklāšanu Salacgrīvas kultūras centrā, fotogrāfs Arvīds Šimis atzīmēja savu dzimšanas dienu. Jubilārs šogad svin deviņdesmito dzimšanas dienu un kāpēc gan to nedarīt kopā ar sev tuviem cilvēkiem…

Atklājot fotoizstādi “Dziesmu svētkus gaidot!” Imants Klīdzējs sacīja “šodien ir brīnišķīga, jo mēs atklājam Arvīda darbu izstādi. Šogad ir Dziesmu un deju svētku gads un lūk te ir šo svētku priekšspēle: ir dancotāji, gan vietējie, gan arī ciemiņi, mazajā zālītē ir kordiriģenti un dziedātāji. Šī ir ļoti pamatīga izstāde. Arvīds ir ārkārtīgi dzīvelīgs uz fotografēšanu, un ja viņš kaut ko ir ieņēmis galvā, tad viņam to vajag un tas būs! Arvīds ir fanātisks laikmeta piezīmētājs un piefotografētājs, jo viņš visus Salacgrīvas notikumus cenšas iemūžināt bildēs un datorā viņam ir n - tie tūkstoši failu ar dažādiem attēliem. Apmātība (labā nozīmē) un mērķtiecība ir tā, kas viņu uztur pie fiziskā un garīgā spēka. Arvīds savos deviņdesmit gados uz divriteņa, žaketē, braukdams riņķī un fotografēdams, jebkuros laika apstākļos, ir apbrīnas vērts! Man ir liels prieks ka esat atnākuši uz šo pasākumu! Tas apliecina to, cik dzīvelīga tauta mēs esam.”

Arvīds Šimis saņēma Limbažu novada pašvaldības Pateicības rakstu par Salacgrīvas un tās apkārtnes attīstības un izaugsmes fiksēšanu filmās bildēs un reportāžās. Paldies par darbu ko dari!

Sveicēju vidū Salacgrīvas kultūras centra vadītāja Pārsla Dzērve, pilsētas muzeja vadītāja Ieva Zilvere, muzeja krājumu glabātāja Iveta Kalniņa, Salacgrīvas vidusskolas direktore Sanita Strauberga, direktora vietniece audzināšanas darbā Inta Cirša, fotobiedrības “Salacgrīva” biedri: Edgars Vijups, Līga Gulbe, Ilga Tiesnese un Liene Medne. Valda Logina, veltot jubilāram dzejas rindas, pateicās Arvīdam par kopīgajiem braucieniem un pasākumiem, paldies “par tām gaitām ko liktenis ir lēmis mums kopā vadīt”, viņa teica. Kopā ar jubilāru bija arī viņa ģimene.

Visi klātesošie vienprātīgi atzina, ka Arvīds ar fotoaparātu ir klātesošs visos Salacgrīvas lielākajos svētkos un paldies viņam par to!

Pēc apsveikumu runām un ziediem, Arvīds iepazīstināja klātesošos ar izstādē skatāmajām fotogrāfijām, īpaši atzīmējot vismīlīgāko bildi, kurā redzami deju kolektīva “Tingeltangels” dejotāji.

Paldies, Arvīd par nezaudēto jaunību….sirds un gars Tev ir jauni un lai tas tā turpinās!