Limbaži Limbaži 800 Svētki
pukes 800

Limbažu pilsēta jūnija beigās saņēma krāšņu dāvanu savā dzimšanas dienā! Glītas un gaumīgas puķu kastes Baumaņu Kārļa laukumā, pie novada Kultūras pārvaldes,  dāvināja SIA “Daworkss”  vadītājs Rolands Dundurs, bet par krāšņajām, karstuma un saules izturīgajām puķēm tajās parūpējās Ziedonis Eglītis no stādaudzētavas “Roc un stādi”.

Limbažu apvienības pārvaldes vadītājs Viktors Zujevs un novada Kultūras pārvaldes vadītāja Evija Keisele pateicās uzņēmējiem par krāšņo dāvanu Hanzas pilsētai jubilejā. “Ziedi un puķu kastes patīk ne tikai mums pašiem, bet arī tiem, kuri iet vai brauc garām Kultūras pārvaldei. Paldies par krāšņumu ko dāvājāt mūsu pilsētai”, sacīja pārvaldes vadītāja Evija Keisele.

Kā apliecinājumu dāvinājumam, vienā no puķu kastēm uzņēmēji atstāja Kultūras pārvaldes sagatavoto informatīvo zīmi.