Sports
dejas1

Novembrī un decembrī tiks aizvadītas deju kustību nodarbības Pociemā, Umurgā un Limbažos. Jau septembrī iedzīvotāji citos pagastos tika iepazīstināti ar šo nodarbības veidu, un dalībnieki bijuši pateicīgi un priecīgi par šādas pieredzes gūšanu, sevis izpēti!

Piedalies arī Tu!

• 25.novembrī plkst. 17:10 Pociema kultūras nama Lielajā zālē
  • 25.novembrī plkst. 18:40 Umurgas pagasta pārvaldes ēkas 2.stāvā
  • 2.decembrī plkst. 18:30 Limbažu kultūras nama Mazajā zālē

Obligāta pieteikšanas uz nodarbību pa tālr.Nr. 27737139 (WhatsApp, SMS)

Nodarbība notiek ZAĻAJĀ REŽĪMĀ (uzrādot vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu) pamatojoties uz Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojumu Nr. 720 un Ministru kabineta 2021.gada 28.septembra noteikumiem Nr.662.

“Deju un kustību nodarbībās ir iespēja tuvāk papētīt sava ķermeņa un psihes savstarpējo saistību (ang. body-mind connectivity), ķermeņa kustību un pozu ietekmi uz emocionālo stāvokli, apzināties savus resursus un vajadzības, un draudzēties ar savu ķermeni, lai tajā justos kā mājās. Tas tiek pamatots gan ar mūsdienīgiem neirozinātņu atklājumiem, gan pētījumiem psiholoģijā, bet praktiski uz savas ādas ir izbaudāms deju un kustību iepazīšanās nodarbībās. Kas ir būtiski - NAV JĀMĀK DEJOT, lai piedalītos!  Vienkārši – atnāc un ļauj ķermenim un prātam izkustēties kopā! Noteikti uzzināsi par sevi ko interesantu!” : saka nodarbību vadītāja Elīna.

Nodarbības tiek organizētas Limbažu novada pašvaldības īstenotā  un Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/059 ietvaros.

Autors: Diāna Daktere, Attīstības un projektu koordinatore

dejas1