Projekti Projektu jaunumi
dejas6

31.oktobrī Vidrižos un Skultē norisināsies deju - kustību nodarbības Limbažu novada iedzīvotājiem Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā un Limbažu novada pašvaldības organizētā projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā", Nr.9.2.4.2./16/I/059, ietvaros. Deju - kustību nodarbībās ir iespēja tuvāk papētīt sava ķermeņa un psihes savstarpējo saistību, ķermeņa kustību un pozu ietekmi uz emocionālo stāvokli. Pirmā pieredze ar šo nodarbību Skultē un Vidrižos notika jau pirms gada, tāpēc tagad aicināti gan jauni dalībnieki, gan tiek gaidīti pagājušā gada dalībnieki! Deju - kustību nodarbības līdz pat aprīlim tiks organizētas arī citos pagastos!

Bezmaksas nodarbību norises vietas:

17:30 Sporta un kultūras centrā “Vidriži”;

19:00 Skultes kultūras integrācijas centrā.

Visas fiziskās aktivitātes vadīs sertificēta fizioterapeite!

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tik uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicētas.

Sekojiet līdzi projekta aktualitātēm arī Limbažu novada Facebook lapā Limbažu Novads un pašvaldības tīmekļvietnē www.limbazunovads.lv.

Visas projekta aktivitātes tiek organizētas atbilstoši spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem.

Autors: Klinta Brojeva, attīstības un projektu koordinatore