Projekti Projektu jaunumi
darbi2

Ir uzsākti energoefektivitātes paaugstināšanas darbi ēkai Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos. Objekts ir nodots būvuzņēmējam darbu uzsākšanai un būvdarbus plānots īstenot 6 mēnešu laikā.

Šī gada 9. janvārī ir noslēgts līgums ar SIA “ACCENT BŪVE” par ēkas Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos, energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbiem. Būvniecības lietā saņemta Limbažu novada pašvaldības būvvaldes atzīme par būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi. Savukārt, šī gada 5.janvārī tika noslēgta vienošanās Nr. 1.2.1.3.i.0/1/23/A/CFLA/001 ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Atveseļošanās fonda finansējumu 282635,58 eiro apmērā. Pašvaldības līdzfinansējums ir 64 694,92 eiro.

Būvdarbus projektēja un autoruzraudzību nodrošinās SIA “BŪVPROJEKTS”, būvdarbus veiks SIA “ACCENT BŪVE”, būvuzraudzību nodrošinās SIA “RS BŪVNIEKS”.

2023.gada novembrī projekta “Ēkas Vecās Sārmes ielā 10, Limbažos, energoefektivitātes paaugstināšana” iesniegums tika apstiprināts, ņemot vērā Ministru kabineta 2022. gada 8. novembra īstenošanas noteikumus Nr. 709 “Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna reformu un investīciju virziena 1.2. “Energoefektivitātes uzlabošana” 1.2.1.3.i. investīcijas “Pašvaldību ēku un infrastruktūras uzlabošana, veicinot pāreju uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu un uzlabojot energoefektivitāti”.

logo eu